Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pBartnik

Wizytówka do oceny pBartnik.pl - Artur Dziuła.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda całkiem spoko(więcej nie da się ocenić po takiej perspektywie, nie widać dokładnie proporcji), nie to co strona www

a może by tak,coś skomentować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się nie podoba. Przede wszystkim ta biała ramka do wywalenia. Zaokrąglone przejście między pomarańczowym, a niebieskim również mi się nie widzi. Ikonki ledwo co widoczne. No i nie wiem dobrym pomysłem było wklejenie stocka komputera - ale to raczej kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawda jest taka, że grafików nigdy nie udobruchasz. Tzn. żeby trafić w gusta wszystkich musiałbyś się wdrapać na wyżyny sceny graficznej przynajmniej w PL a to już wymaga sporo zaangażowania. Kiedyś miałem okazję przeglądać wizytówki w towarzystwie osoby, która o grafice komputerowej wie tyle co sama gdzieś kiedyś przypadkiem usłyszała i mogę powiedzieć, że to co tutaj jest wystarczy by trafić do serca takiej osoby. Ludzie idą do agencji reklamowych a tam jest przeważnie taka masówka robiona, że jak ktoś się zna to płakać chce. Myślę, że wizytówka spełnia swe zadanie i nie kłuje w oczy.

Co do kolorów - nie gryzą się i wynika to z palety kolorów. Konkretna jasność i nasycenie mogą dawać już inne odczucia ale połączenie pomarańczowego i niebieskiego nigdy nie jest złe. Mi się tam nie podoba bo przypomina mi kartę do gry a motto jest tak śmiesznie podzielone, że po każdym wyrazie robię przerwę jak czytam.

Nie chcę się za dużo rozpisywać z powodu wizytówki. Gdyby to była cała identyfikacja wizualna to co innego
http://orig01.deviantart.net/8ac1/f/2013/110/0/e/skullcandy_by_lion794-d62f3gl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ja dowiem się jaki jest rozmiar fontu? Podejrzewam, że za mały i na ciemnym tle po prostu zniknie. Takimi prawami rządzi się druk - biel nie jest drukowana, czerń jest (CMYK). Czerń wnika we włókna papieru i mały font po prostu znika. Wyrzucony pieniądz.
[mod]Przenoszę do DTP[/mod]

1675319688_Beznazwy-1.png.316c9402ebfe9e98ad7a6d252d2be251.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest schludnie i prosto, wizytówka powinna być przede wszystkim czytelna i takie zadanie spełnia. Jednak jako osoba sygnująca się hasłem "nowoczesne", mogłeś się bardziej postarać. Dla człowieka prowadzącego firmę nie związaną z grafiką byłoby ok, ale jako że zajmujesz się grafiką i oferujesz taką usługę innym, chciałoby się zobaczyć więcej kreatywności na takim prostokącie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi