Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Poprawki i propozycja


pitreekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam takie zapytanie.
Czy byłaby możliwość zmiany emotikon? Może tylko mi przeszkadzają, ale naprawdę dla mnie są one bardzo niewyrazne.

Oraz jeśli chodzi o telefon, myślę że dużo wygodniej by było gdyby takie informacje jak najwięcej postów, propozycje tematów, ostatnio dodane pliki, poradniki mogłyby być niżej, pod choćby galerią prac. Uważam że nie jest to najważniejsze, a trochę trzeba sie naprzewijać.

Propozycja natomiast to czy może chociaż raz w miesiącu organizować konkurs na plakat? Myślę, że jest to ważna umiejętność i znalezliby by się chętni do wzięcia udziału.

Wszystkie uwagi są luźne i raczej błahostki, bo bez każdej z nich da się przeżyć, ale jak dla mnie byłoby lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jak dla mnie emotikony są wyraźnie i nie mam problemów z odróżnieniem ich. Można by pomyśleć nad ich zmianą o ile znajdziemy jakiś ciekawy zbiór. Ewentualnie może ktoś by się podjął zrobienia unikalnych, hmm? :nvm: Co do sidebaru na mobilnej wersji to masz racje, poprawimy to. Jeżeli chodzi o konkurs to jest to sprawa do przemyślenia. Na fotomanipulacji jest bardzo mała aktywność i możemy je podmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.