Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane [Photoshop] Problem z gradientem na obszarze kompozycji


jack0wsky
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Arte,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Problem jak w tytule. Już tłumaczę o co chodzi. A więc projektuję aplikację na obaszarach kompozycji, na ikonki, które włożyłem do jednej grupy nałożyłem gradient (gradient nałożyłem na grupę), wszystko działało do czasu kiedy powieliłem tą czynność na obszarze kompozycji obok w tym samym dokumencie. Wtedy na tym drugim obszarze, gradient był jakby kontynuowany, a tak jak na pierwszym obszarze. Ktoś wie jak ustawić, żeby drugi widok miał identycznie skopiowany gradient?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
Warstwa z gradientem rozłożyła się na cały obszar kompozycji / wszystkie obszary. Ponakładaj gradient w stylach warstwy lub zrasteryzuj gradient. Powinny być bo tym okej.
Możesz też wyłączyć oświetlenie globalne, chociaż to nie powinny mieć nic do rzeczy.

Następnym razem wklejaj screeny. Łatwiej wtedy zrozumieć i ogarnąć temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.