Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Bezczelny plagiat użytkownika: Cinq.


Studio92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według zleceniodawcy który prosił aby jego w to nie mieszać użytkownik Cinq. "wykonał" dla niego takie oto logo:
Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
https://s17.postimg.org/n4tt9dwpb/SHU_46_RYqd.png[/img]
które jest typowym plagiatem logo
Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
http://i3.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article10827474.ece/ALTERNATES/s810/Salford-RedDevils_logo.jpg[/img]
Niestety ja tez brałem udział w konkursie na te logo a zleceniodawca po wszystkim pokazał mi logo które wygrało i które niestety już opłacił.

Z mojej strony to tyle administracji mogę podać nr gg do zleceniodawcy który tak śmiało oskarża użytkownika Cinq.

Chciałbym zaznaczyć że znowu wygrała cena logo zamiast zdrowego rozsądku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Autorowi już pisałem jak do tego doszło, ale pojawiła się skarga więc pisze jeszcze raz.

Mianowicie chodzi o to, że mnie od miesiąca nie ma w domu, bez dostępu do jakiegokolwiek urządzenia typu PC, tym bardziej bez jakiegokolwiek dostępu do GIMP'a. Co w związku z tym? Napisał do mnie autor ów tematu ze zleceniem - myślę łatwy hajs, więc pisze do brata który jest w domu i mógłby to zrobić. Byłem tak jakby "pośrednikiem", aczkolwiek całą wine biorę na siebie, ponieważ dzialo sie to pod moja "marką". Więc, czekam na rozstrzygnięcie, jeszcze raz przepraszam za kłopot.

Ps. nie otrzymałem za to zapłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.