Skocz do zawartości

PM by Zwyrol

Zwyrodnialec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, będe tutaj prowadził swoją galerie róznorakich prac, skupiał się oczywiście będę na manipulacjach bo to tym głównie się zajmuję. Przyjmuje obiektywną krytykę, rady, porady, pochwały i wszystko inne co pomoże mi się rozwijać

Na początek :
destroyed_city_by_mateuszlange-d624pqo.j

Stock:

Spoiler

b48kgc.jpg&key=39fa1419df69c3909511f5541

• Lubię to! 1

Przekontrastowałeś to aż za bardzo i to chyba najbardziej niszczy tą pracę. Poza tym ta praca nie przykuwa uwagi. Widać jakąś destrukcję miasta, aczkolwiek mogłeś to bardziej urozmaicić. Moze lepiej by było jakbyś skupił się na jakimś konkretnym punkcie i dodał odpowiednie elementy. Póki co to w tej fotomanipulacji rządzi kontrast i zbyt mocne barwy.

Ten przesadzony kontrast to pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy. Niektóre budynki są praktycznie czarne, mimo że znajdują się na tym samym planie co reszta, ogień mógłby dawać więcej światła. Wszystko jest stonowane, bo nie użyłeś gumki. Moim zdaniem rzuciłeś na wierzch warstwę z kontrastem, zmienionymi krzywymi lub czymś podobnym i tak to zostawiłeś. Jak to poprawisz to będzie z tego całkiem ładna pm'ka. Po za tym czegoś tu brakuje, nie sądzisz? Mógłbyś umieścić coś na drodze i wokół tego zbudować całą pracę - to pierwsze co mi przychodzi do głowy.

sdsdgsg.png.91e15fcd4ed8e7b5ee7d9209eca1f40f.png

• 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam, 

po dłuższej przerwie napiszę coś w temacie.

Poniżej wrzucam filmik z poprzedniej pracy, albowiem teraz troche więcej robię przy foto-manipulacjach. Często i gęsto zdarza mi się nagrywać to jak tworzę.

https://youtu.be/CQqgjoQoszY

---------------------

Przy okazji od razu zarzuacm nowy temacik - pracuje dużo na stockach/zdjęciach z mojego miasta. Lubię to, rzadko to spotykane i nowatorskie ?

Tutaj zdjęcie z mojego miasta mostu na jednym z osiedli. 

Opinie mile widziane! ?

STOCK oraz FINALNA PRACA 

podkladka.jpg

final.jpg

+ dołączam gifka step by step w dużym uproszczeniu. 

giphy.gif

LINK DO FILMIKU dla zainteresowanych: 

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Super! 1