Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Nie polecam / sebjak92


Adipe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownik+
Zupełnie nie polecam użytkownika sebjak92. Założył na forum konkurs, i po pewnym czasie poinformował mnie o tym, że wygrałem (swoją drogą nawet nie pofatygował się poinformować o tym w temacie). Chciał abym dokonał kilku poprawek i ostatecznie skończyło się na tym, że wykonałem nowy projekt według jego wytycznych. Dogadaliśmy wszystko, wykonał przelew i przesłał mi potwierdzenie. Do tej pory wystarczało mi samo potwierdzenie aby już wysłać pliki, a jego było w porządku, nie raz spotkałem się z potwierdzeniami z tego banku i wyglądały dokładnie tak samo. Wysłałem zatem pliki i oczekiwałem na to, że pieniądze pojawią się na koncie.

Jak się pewnie domyślacie, pieniądze nie dotarły. Pisałem wielokrotnie do niego na FB, bez odpowiedzi. Napisałem więc na maila i ku mojemu zdziwieniu dostałem wiadomość zwrotną, a w niej wyjaśnienia, że o niczym nie wie bo jest aktualnie w delegacji i wraca na następny dzień. Postanowiłem poczekać ten jeden dzień, z nadzieją, że napiszę i nie zawiodłem się. Odpisał, że kasa wróciła do niego nie wie czemu, że w powodach ma napisane "valid switch key" i , że zadzwoni do banku aby dowiedzieć się co się dzieje. Za chwilę napisał żebym podał mu dokładniejsze dane banku. I, że postara się tego dnia wysłać jak on to nazwał "eliksir" żeby doszedł jak najszybciej. Wysłałem mu zatem dokładniejsze dane banku które odczytał, tym razem pisaliśmy przez FB. Było to 25 listopada i od tamtej pory ani pieniędzy, ani jakiejkolwiek odpowiedzi na moje następne wiadomości, czy to na FB (nie są nawet odczytane) czy na maila.

Jedyny plus jaki wyniknął z tej sytuacji, to to, że nauczyłem się nie wysyłać plików po otrzymaniu potwierdzenia, ale dopiero po otrzymaniu pieniędzy na konto. I Wam również to polecam, dziękuje dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.