Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Logo i ewentualnie intro kanału

SuperGrover
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: wykonanie logo kanału oraz krótkiego intra,
Tematyka: wędkarstwo, filmy podwodne, freediving,
Dodatkowe informacje: Hobbistycznie prowadzę kanał o szeroko pojętej tematyce wędkarskiej na YouTube. Nagrywam filmy wędkarskie, filmy podwodne przedstawiające życie ryb, a od przyszłego sezonu dodatkowo zamierzam nurkować swobodnie (bez sprzętu do oddychania) i również podczas tego nurkowania nagrywać. Wrzucam link żebyście mogli sobie wyrobić zdanie:
https://www.youtube.com/channel/UCq2P_0R7OLFVwHv8FcQkemQ
Chciałbym żeby z logo jasno wynikało czym kanał się zajmuje. Może to być spławik/ryba zamiast którejś z liter, gdzieś tam wstawiona jakaś przynęta czy nawet kamera podwodna, którą używam. Bez fajerwerków - zwykły 1-kolorowy napis.
Jeżeli chodzi o intro to też nie ma to być nic wyszukanego i powinno zawierać w sobie również te logo jako motyw przewodni.
treść logo: KANAŁ WĘDKARSKI WODNIK SZUWAREK HD.

Kwota wynagrodzenia: ... trudno ocenić, bo nie wiem czy się ktoś podejmie samego logo czy również intro kanału - czekam na propozycje od ewentualnych chętnych.
Sposób wynagrodzenia: przelew
Kontakt: marceltere@gmail.com

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 7 minuty 40 sekund temu
Oczywiście bohater czeskiej bajki - Wodnik Szuwarek również może być wykorzystany. Najlepiej dodatkowo wyposażony w wędkę i wędkarską czapkę/bejsbolówkę.

Fajne to logo. Podoba mi się. Możesz podmienić czcionkę na bardziej czytelną?

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 4 minuty 3 sekund temu[quote="Malkav"]Jeśli chodzi o mnie mogę zrobić intro, bardziej interesuje się montażem filmów niż grafiką...
Jeśli jest pan zainteresowany to proszę pisać.[/quote]
Jak już będę miał logo to się o intro chętnie zwrócę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.