Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jack0wsky

Przestrzenne logo dla aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Potrzebuję pomocy z "ustaleniem przestrzenności" jeśli tak to można nazwać. W poniższym logo chodzi mi o to, aby ciemniejsza część w kształcie "t" uchylała się (coś w stylu ikony folderu), problem w tym, że nie potrafię nadać przestrzenności wystającej części (prostokąt). Lepiej męczyć ścieżki czy kolorami pokazać przestrzenność?
[img]http://i.imgur.com/7K8dhA0.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A może spróbuj zamienić kolory? I jeszcze bardziej przyciemnić ten ciemniejszy odcień niebieskiego?
Cos takiego:
[img]http://screenshot.sh/p/screen/102783405/fbytfjpla[/img]

Mam nadzieje, że nie masz mi za złe, że edytowałam twój projekt. To tylko do wizualizacji mojej idei :)

uneVnpU.png&key=effa6d2005ebf3f52fafac23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No, to po prawej bardziej odwzorowuje rzeczywistość, czyli ciemniej/cień jest tam, gdzie jest zagięcie. Tylko nie wiem, czy to teraz nie jest za jasne. Zlewa się trochę z tłem.

uneVnpU.png&key=effa6d2005ebf3f52fafac23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba rzeczywiście zbyt jasny, czyli w prawej wersji muszę zamienić stronami cień.

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 7 godziny 43 minuty 12 sekund temu

[size=85][color=green]Przestrzenne logo dla aplikacji

To jeszcze ja, tym razem już z kolorkami i typo, ale przy okazji wpadł mi jeszcze jeden pomysł. Zostać przy wcześniejszym czy nowy jest ciekawszy? Poza tym proszę o opinię o typo no i ewentualnie o kolorach :lol: . Wydaje mi się, że pasuje, ale mogę się mylić ;D
[img]http://i.imgur.com/Mxnki3f.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie znam się, ale się wypowiem :p (odnośnie tego ostatniego projektu) Pierwszy sygnet wygląda jak puzzle, a w drugim sygnecie ten kwadrat zrobił bym ciemniejszy. Ogólnie został bym przy drugiej wersji. Font sam w sobie wygląda ok, ale popracował bym nad kerningiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Typografia dobra,świetnie wpasowuje się w dzisiejsze standardy. Znak jak dla mnie zbyt standardowy, a do tego zbyt duży. Za mało identyfikuje się z samą marką - w końcu przypomina to folder z Windowsa, który w zasadzie jest prosty do zrobienia i wykorzystywany przez wielu. Kolorystyka nie jest zła, ale ostatnia wizualizacja totalnie nie pasuje - szare elementy ledwo widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi