Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LondonGraphics

LondonGraphics / PS

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://i64.tinypic.com/6qdzqa.png[/img]

Witam projektami graficznymi zajmuję się już ponad 4 lata. Moje doświadczenie jeżeli chodzi o grafikę opiera się tylko i wyłącznie na programie Adobe Photoshop.
Całe 3 lata zamknąłem się we świecie strykte kibicowskim vlepki oraz wiele innych projektów z tym środowiskiem związanych. Posiadam duże portfolio z tymi pracami lecz ich tutaj nie zaprezentuje.
Od dłuższego czasu trapi mnie ten temat więc wychodzę z tzw. cienia i otwieram się bardziej przyszłościowo w temacie grafiki rastrowej.
W tym temacie znajdziecie wszelakie projekty odbiegające już od środowiska kibicowskiego.
Przyjmuję każdą krytykę i bardziej szanuję niż najlepszą opinię , wyżej grafika zamieszczona co wykonuję (jeżeli szukasz mojego portfolio na FanPage'u to nie znajdziesz wszystkie prace zamieszczane będą w tym temacie).
A więc jeszcze raz witam wszystkich forumowiczów . Więcej wkrótce ! ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie chce być niemiła, ale nie wygląda to absolutnie, jakbyś zajmował się 4 lata grafiką, nawet jeżeli tylko i wyłącznie rastrową, w Adobe Photoshopie.
Powyższa grafika zawiera masę błędów teoretycznych, jakby robiła ja osoba, które może od kilku miesięcy, czy nawet krócej bawi się w "photoshopowanie".

Przede wszystkim ten komiksowo-odręczny font. Nie używa się takich pisanek w ten sposób. Bardzo ciężko się wtedy czyta tekst. Jako nagłówki- ok, czemu nie. Jednak by cały prawie projekt nią "rozpisać", to już źle to wygląda. Nie wspomnę o tym, że strasznie gryzie się z fontem w logu.

Dodatkowo, wydaje mi się, że nie posiadasz praw do tego orła w logu.

uneVnpU.png&key=effa6d2005ebf3f52fafac23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do samego loga, fajny orzełek ale ten tekst kojarzy się bardziej z Las Vegas :D nwm przynajmniej mi z kasynami czy coś hah.
Orzełek niestety nie jest twój :(
http://www.wissports.net/page/show/592658-kenosha-christian-life

Dlatego nie wygląda to tak jakbyś pracował 4 lata :D
Lewą strone pewnie sam zrobiłeś a prawą już z neta :x
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A więc czas na moją odpowiedź . Po pierwsze widzę pierwszy raz w postacie tego orzełka sciągnąłem go już nie pamiętam z jakiej strony , to zostanie dzisiaj poprawione i przyjmuje do wiadomości swój błąd (będę weryfikować takie rzeczy następnym razem i tak przyznaje się jedyny wkład w to logo z mojej strony to napis ). Druga kwestia mój staż to 4 lata i dziwi mnie wasze ocenianie mojego tła na fb gdyż miałem taki zamysł aby ono tak właśnie wyglądało i nie wstawiłem je po to by komuś coś udowodnić , szanuję wasze opinie nawet te krytyczne (wiem może i z czcionką nie trafiłem lecz nie przykładałem się do tego ). Tyle ode mnie na powyższe opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="LondonGraphics"]A więc czas na moją odpowiedź . Po pierwsze widzę pierwszy raz w postacie tego orzełka sciągnąłem go już nie pamiętam z jakiej strony , to zostanie dzisiaj poprawione i przyjmuje do wiadomości swój błąd (będę weryfikować takie rzeczy następnym razem i tak przyznaje się jedyny wkład w to logo z mojej strony to napis ). Druga kwestia mój staż to 4 lata i dziwi mnie wasze ocenianie mojego tła na fb gdyż miałem taki zamysł aby ono tak właśnie wyglądało i nie wstawiłem je po to by komuś coś udowodnić , szanuję wasze opinie nawet te krytyczne ([u][color=#BF0000]wiem może i z czcionką nie trafiłem lecz nie przykładałem się do tego[/u] ). Tyle ode mnie na powyższe opinie.[/quote] Font, a nie czcionka.

Skoro wstawiłeś te tło na fb w galerii do oceny, to co jest dziwnego w tym, że ją otrzymałeś? Bo czegoś tutaj nie rozumiem.
Dostałeś odpowiedzi nawiązujące do treści twojego głównego posta. Skoro dajesz grafikę do oceny + opisujesz, że zajmujesz się ileś lat grafiką, to raczej logiczne, że opinia będzie odnośiła się do tych dwóch rzeczy.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie łap mnie za słówka , ale dzisiejsze realia takie są trzeba się przyjebać by 'bardziej spropsowali post' haha żałosne :)
Nie napisałem nic o powyższej pracy nawet więc nie wiem po co opinie, założyłem temat a grafika jest wstawiona dla informacji gdyby chciał ktoś się odezwać , czasem trzeba popatrzeć na Siebie a nie przyjebać się o byle co :).
Kłócić się nie będę nie po to tutaj przyszedłem , nie musi ci się podobać to co robię (tak samo w drugą stronę ;) różne są gusta).
[mod]Nie nadużywaj wulgaryzmów.[/mod]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam wrażenie, że doszło tu do nieporozumienia. Założyłeś temat w Galeriach, jak sama nazwa kategorii mówi. W Galeriach użytkownicy prezentują swoje projekty, a inni je oceniają, dają rady odnośnie popełnionych błędów i uwagi, dotyczące nie popełniania ich w przyszłości. Takowe tutaj dostałeś. Zarówno ode mnie, jak i od Marka. Wątpię, by ktokolwiek chciał Cie obrazić, czy też zmieszać z błotem. Nie o to na tym forum chodzi. Niestety, nie zawsze opinię odnośnie projektów są pozytywne i trzeba się z tym liczyć, nie można ich traktować, jako atak.
Jeżeli chciałeś tylko zaprezentować swoją osobę, przywitać się i napisać kilka słów o tym, czym się zajmujesz, nie oczekując żadnych uwag odnośnie wstawionych grafik, to na przyszłość pamiętaj, że jest od tego specjalny dział na forum http://grafinity.pl/viewforum.php?f=36

Dlatego też zdezorientowałam się, że tak zareagowałeś na nasze opinię i napisałeś "(...) i dziwi mnie wasze ocenianie mojego tła na fb gdyż miałem taki zamysł aby ono tak właśnie wyglądało i nie wstawiłem je po to by komuś coś udowodnić", właśnie z tego względu, że między innymi ten dział, znajdujący się w tej konkretnej kategorii na forum służy do prezentowania i OCENIANIA prac.

Kolejna rzecz, to "nie łapie za słówka", tylko zwyczajnie w świecie poprawiam. Dla grafika, nawet zajmującego się tym tylko hobbystycznie bardzo ważne jest by odróżniać fonty od czcionek.
Mnie również w przeszłości poprawiano tak kilkaset razy, aż wreszcie zaczynałam nazywać "rzeczy po imieniu".
Więc naprawdę, easy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra dla mnie jest koniec tematu :) Nie znalazłem tego działu przywitaj się i to mój błąd , nie ma co dalej ciągnąć tej konwersacji.
Mogę jedynie przeprosić za wulgaryzmy i za zbędną kłótnie (ale dobrze że mi to wytłumaczyłaś na spokojnie i to szanuję :) ).

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 1 minutę 58 sekund temu

Temat do usunięcia do złego działu wstawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.