Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Logo browaru domowego

Petee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - logo
Tematyka: - browar domowy
Dodatkowe informacje: - proste/styl flat
Kwota wynagrodzenia: - 100zł
Sposób wynagrodzenia: - przelew
Kontakt: - pw na forum

Witam serdecznie,

Posiadam swój mały, niekomercyjny, browar domowy. W związku z dużą rozpoznawalnością wśród kolegów, członków klubu itp. postanowiłem w końcu stworzyć coś profesjonalnego. Warzę piwo sam, ale z racji tego, że style piwne są raz klasyczne, a raz z odjechanymi dodatkami, padło na nazwę "Dwie Twarze". Logo wyobrażam sobie jako twarz podzieloną na pół, ale może być też coś bardziej szalonego - motywy chmielu, piany itp. (pamiętajmy, że piwo to nie tylko złocisty trunek!). Raczej nic też śmiesznego. Twarz/twarze mogą być umieszczone w okręgu, obrzeże może przypominać kapsel, ale też nie musi. Napis prosty, zostawiam dowolność.

Chciałbym, żeby logo było kolorowe (t-shirty), ale też takie, żeby nie było problemu z grawerowaniem (szkło) lub drukiem w czerni/bieli, więc żadnych cienkich/ostrych linii.

Dzięki i czekam na propozycje.

PS. Na innym, zamkniętym już forum, zlecałem wykonanie projektów, więc wiarygodność mogę potwierdzić na pw.
Edytowane przez Gość

@mathis - co raz bliżej, ale wolałbym postać męską :D

@Adipe - bardzo fajne logo :) Ale coś jest w nim takiego, że przypomina bardziej snowboardzistę (zrozumiałem motyw chmielu i maski oczywiście)

@tartufi - grupą docelową nie są klienci, bo jest to niekomercyjny browar, a domowy, więc odbiorcami będą przede wszystkim moi koledzy po fachu, czyli inni piwowarzy domowi

[quote="Petee"]Niestety żadne logo wciąż nie spełnia moich oczekiwań, najbliżej wizji był @Adipe (może jeszcze podziałasz?).[/quote] Na pewno podejmę próbę przerobienia moje propozycji.

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 1 godzinę 11 minuty 48 sekund temu

[size=85][color=green]Re: Logo browaru domowego

Postanowiłem pójść po najmniejszej linii oporu i druga twarz jest widoczna po odwróceniu logo o 90 stopni.

[img]http://i.imgur.com/guTcw7t.jpg[/img]

podpis-grafinity.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.