Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Piotr

Piotr i jego projekty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zanim faktycznie zacznę prezentować tutaj swoje wypieki, na początek chciałbym poruszyć temat swojego brandu. Otóż od pewnego czasu mam wrażenie że stoję w miejscu, bo nie za bardzo wiem jaki kierunek obrać dalej. Jak to jest z tworzeniem czegoś dla samego siebie - wiadomo, każdemu swoje prace się podobają najlepiej. Ja co do swojego logo mam mieszane uczucia, a chciałbym ten element mieć dobrze dopracowany. Zacznę od zaprezentowania tego jak wyglądało na początku (umieszczane kiedyś na forum, były pozytywne komentarze, ale znalazły się też negatywne - patrząc na to dzisiaj sam wystawiłbym negatywną notę Xd i pewnie się paru ze mną zgodzi). Od lewej (pierwsza wersja) do prawej (ta bodajże z dnia wczorajszego) a po środku wersja która nie była ruszana przez dłuższy czas. Na sam początek sygnet, typografia dołączy w późniejszej fazie, o ile w ogóle to się stanie.

Założenie: litera T + ołówek, gdzie litera nie miała być pierwszym skojarzeniem, a co najmniej drugim.
[img]http://imgie.pl/uploads/Bez-nazwy-1_f5979.png[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Adipe"]Ja tu bardziej widzę M[/quote] Z całym szacunkiem, ale czy mógłbym prosić o nieco bardziej rozwinięty komentarz? Patrząc nie tylko na poszczególne elementy, ale również na całość, porównanie zamieszczonych wersji i tak dalej? :h5::h5::h5::) W skrócie najwięcej jak to możliwe. Poruszyłem kwestię tego logo, ponieważ chciałbym albo je dopracować, albo obrać zupełnie inny kierunek, ale żeby w ogóle ruszyć z miejsca, chciałbym się dowiedzieć trochę więcej o tym jak to widzicie i dlaczego, co Waszym zdaniem nie pasuje, co można by zmienić, czy w ogóle coś zmieniać, nad czym się zastanowić... Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi. W żadnym wypadku nie traktuj tej wiadomości jako atak z mojej strony, nic z tych rzeczy. :) Po prostu na grafinity chciałem zwrócić się do ludzi dzielących tą samą pasję z nadzieją na nieco większą pomoc, niż pół zdanka. Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Norbert"]Rozumiem twój problem, bo sam miałem z nim do czynienia. Przede wszystkim, odpuść sobie z "dopracowaniem" swojego dotychczasowego logo, w przeciwnym razie zmarnujesz więcej czasu niż Ci się wydaje, a rezultat będzie marny. Powracanie do czegoś z przeszłości, zazwyczaj nie należy do najlepszych pomysłów.[/quote] A jakie jest Twoje zdanie na temat samego sygnetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak jak pisałem, mylnie można pomylić T z M. A ogólnie motyw z ołówkiem wałkowany jest już od niepamiętnych czasów. Wykonanie jak najbardziej na plus, ale nie ma w tym nic zaskakującego, polotu brakuje kolego.

Proponowałbym podejście od drugiej strony.

podpis-grafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi