Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Domeny i ceny z kosmosu


Wierzchu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dobry wieczór.
Mam zamiar stworzyć kilka stron o różnych domenach .com i .pl, które niby są zajęte.
Po sprawdzeniu przez WHOIS kto jest właścicielem, okazuje się, że jedna jest w posiadaniu GoDaddy, a druga jest na bazarze AfterMarket.
Wszystko było by jeszcze ok, gdyby ceny były jakieś rozsądne, ale jedna kosztuje 1200zł na bazarze, a druga nieco ponad 6000zł na GoDaddy.

W związku z tą sytuacją mam pytanie - czy może ktoś z tu obecnych próbował jakiś negocjacji z w/w, hmm, dostawcami, właścicielami? Czy jest szansa na zejście z ceny?

Z GoDaddy dowiaduję się jedynie, że dana domena jest Premium, czyli: [quote]Nazwy domen Premium są cenniejsze niż inne domeny, ponieważ są oparte na popularnych wyrazach i frazach, które są często używane podczas wyszukiwania informacji w Internecie.

Firma GoDaddy nie jest właścicielem tych nazw domen, ale jest jednym z nielicznych rejestratorów, którzy mogą skontaktować Cię ze sprzedawcami.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tej domeny, zadzwoń [/quote]

Druga, która jest na AfterMarket, ostatni raz używana była w 2009 roku i koszt odnowienia to ponad 1200zł...


Z góry dziękuję za jakieś sugestie, porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu bardziej o domeny pod personal branding, wizytówkę online czyli np. imięnazwisko.pl czy nazwisko.com.
Przykładowo te dwie o których wspomniałem to "wierzchowski.com" (GoDaddy) i "wierzchowski.pl" (AfterMarket) - niby tylko nazwisko, zresztą nieszczególnie popularne jak sprawdzałem, ale takie ceny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@laxi zapoznaj się z ovh ofertą (

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
), zdaje się, że mają jedne z najniższych cen na rynku - imo, jeśli nawet nie to warto dopłacić te kilka zł więcej, aby mieć domenę/hosting w solidnej firmie. Co do hostingu to polecam MyDevil (
Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
) – gdybyś chciał kod rabatowy to napisz do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.