Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szczota

fotomanipulacja na okładkę płyty muzycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Fotomanipulacja polegająca na przerobieniu twarzy(zainteresowanym dokładnie wyjaśnię i wyśle jakieś przykłady)
Tematyka: -dark art
Dodatkowe informacje: - Przy wysyłaniu oferty proszę o jakieś przykładowe prace.
Kwota wynagrodzenia: -wynagrodzenie do ustalenia , nie jestem grafikiem wiec ciężko mi określić nakład pracy , i skomplikowanie ze strony artystycznej takiego zlecenia.
Sposób wynagrodzenia: -przelew
Kontakt: - przez pw
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sid Phillips
To niestety tak nie działa , chce zobaczyć czyjeś prace w takiej tematyce czyli fotomanipulacje , żeby ocenić możliwości danej osoby.
Jesli tu napisze o co chodzi i dostane propozycje to bede musial za nie zapłacić , a niekoniecznie bedą sie nadawały do czegokolwiek.
Przerabiałem już to tutaj na forum , jak zlecałem komuś zrobienie loga.

Wiec nie chce powtarzać historii.

Oedeopol

Proszę na pw.

I Podbijam ? Są tutaj w dziale ?fotomanipulacje? super prace , nikt nie chce podjąć się czegoś na zlecenie ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Szczota"]Sid Phillips
To niestety tak nie działa , chce zobaczyć czyjeś prace w takiej tematyce czyli fotomanipulacje , żeby ocenić możliwości danej osoby.
Jesli tu napisze o co chodzi i dostane propozycje to bede musial za nie zapłacić , a niekoniecznie bedą sie nadawały do czegokolwiek.
Przerabiałem już to tutaj na forum , jak zlecałem komuś zrobienie loga. [/quote]
Nie, proszę przeczytać parę paragrafów z kodeksu cywilnego, które znajdują się nad tematami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o to przepraszam tego nie doczytałem.

Art. 919.
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.
§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.

czytałem tylko te 3 paragrafy.

Ok wiec : fotomanipulacja ma przedstawiać twarzy kobiety , której cera bedzie zrobiona z płatków róż.W takim razie żeby bylo zgodnie z zasadami , proszę o propozycje w tym temacie.(tylko dodam ,że nie płacę za wykonanie projektów-po wybraniu odpowiedniej osoby zapłacę za ten jeden konkretny projekt)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Szczota"]o to przepraszam tego nie doczytałem.

Art. 919.
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.
§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych.

czytałem tylko te 3 paragrafy.

Ok wiec : fotomanipulacja ma przedstawiać twarzy kobiety , której cera bedzie zrobiona z płatków róż.W takim razie żeby bylo zgodnie z zasadami , proszę o propozycje w tym temacie.(tylko dodam ,że nie płacę za wykonanie projektów-po wybraniu odpowiedniej osoby zapłacę za ten jeden konkretny projekt)[/quote]

To może podasz informacje o zleceniu i jeżeli coś się spodoba to wybierzesz..
https://www.facebook.com/MartynDesign

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"fotomanipulacja ma przedstawiać twarzy kobiety , której cera bedzie zrobiona z płatków róż.W takim razie żeby bylo zgodnie z zasadami , proszę o propozycje w tym temacie.(tylko dodam ,że nie płacę za wykonanie projektów-po wybraniu odpowiedniej osoby zapłacę za ten jeden konkretny projekt)"

Mogę napisac wiecej jesli to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wysyłam moją propozycję, może się spodoba...
Po zdecydowaniu się wyśle plik z odpowiednią rozdzielczością itp. xP
[img]https://images81.fotosik.pl/540/08e3cdf687172854.jpg[/img]
Edytowane przez Gość
[url=https://www.behance.net/konradsuch24cf]moje portfolio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.