Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saybra

Człowieczy początek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nigdy się nie zabierałem za projektowanie stron, ze względu na to, że nie umiem ich zakodować c:
Postanowiłem jednak przygotować sam wizualny projekt, dla własnego sprawdzenia jak to będzie u mnie wyglądać ;)

Jest to mój pierwszy projekt strony. Efekty prezentuję poniżej ;)

[img]http://i.imgur.com/5VrYC7x.png[/img]
(kibicuję Barcy :peace::lol: )

Mile widziane uwagi, być może coś ze mnie będzie kiedyś w tym temacie :lol:

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się z moim poprzednikiem :D
Font nie pasuje w newsach jest lekko rozmazany, gdybyś zmienił font na jakiś lepszy wydaje mi się że całość wyglądała by lepiej.
Projekt prosty jak na początek świetnie daje lajka ^^ i czekam na wiecej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli to naprawdę Twój pierwszy projekt, to wygląda to całkiem porządnie jak na początki. Font kompletnie odbiega od designu, jest zbyt "kanciasty". Wprowadziłbym jeszcze jeden dodatkowy kolor do strony, który odróżniałby niektóre sekcje (teraz się to czasami zlewa). Druga sprawa to dopasowanie kolorystyki do tematyki, dałbym coś bardziej charakterystycznego dla Realu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mało czytelny font i bardzo mało detali takich jak wyświetlenia newsów, data dodania, ilość komentarzy. Brak przejścia po więcej informacji w przypadku ostatnich/następnych meczy. Można przyczepić się jeszcze cieni pod elementami, które nie wyglądają dobrze. Bardzo bezsensowna opcja "w dół" zamiast po prostu dłuższej strony i możliwości scrollowania co jest bardziej user-friendly. Pomijając jak wygląda szablon pod względem graficznym to sam w sobie wygląda bardzo ubogo. Za mało interakcji z użytkownikiem i brak zachęty do wchodzenia w newsy przy tej ilości tekstu na miniaturze. Dbaj o przeróżne szczegóły i interakcje z użytkownikiem. Poza tym jeszcze próbuj łączyć kilka kolorów podczas tworzenia stron internetowych, bo wygląda to bardzo monotonnie gdy się patrzy na całokszałt. Używając kilku kolorów ożywiasz prace. Skorzystaj z stron takich jak na przykład coolors.co. Ogólnie jak na początku jest bardzo fajnie. Bardzo mało błędów, które popełnia większość osób na początku. Zostawiasz sporo pustej przestrzeni, a ona też jest bardzo ważna. Tekst ma całkiem dobry rozmiar i nie zajmuje całej przestrzeni. Wizualnie naprawdę nie najgorzej. Rozwijaj sie :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi