Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
YattaFun

Aplikacja Android - Zapytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Aplikacja na telefon
Tematyka: - Wyszukiwarka ludzi
Dodatkowe informacje: - Potrzebuję designu aplikacji, która wyszukuje ludzi chcących aktualnie zagrać w daną grę, wybieraną z menu. Potrzebuję trzech prac wklejonych w smartphone. Okno profilu wraz z opcjami wyszukiwania oraz jakimkolwiek najlepiej kolorowym znacznikiem reputacji np. czerwone kółko. Samego ekranu wyszukiwania np. lupa na mapie, jednak z zaznaczeniem np. w prawym górnym rogu, aktualnie wyszukiwanej gry. Okna czatu oraz listę znajomych. Aplikacja nosi nazwę Team Finder. Podane przykłady mogą ulec zmianom, pod warunkiem, że zachowają główną koncepcję.
Kwota wynagrodzenia: - Jako iż nie orientuję się w cenach rynkowych prac graficznych, proszę o przykładową wycenę takowej pracy, abym mógł rozważyć wynagrodzenie.
Sposób wynagrodzenia: - Przelew, PayPal, PaySafeCard, Poczta
Kontakt: - szymekk4@gmail.com

Przepraszam jeżeli któraś z części nie zgadza się z regulaminem. O jakiekolwiek dodatkowe informacje proszę pisać na e-mail lub w temacie.

Z poważaniem,
Szymon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak już napisałem nie jestem w stanie wycenić pracy. Jednak na chwilę obecną jestem w stanie zaoferować 100 zl, z możliwością podbicia stawki nawet kilkukrotnie, jednak mimo wszystko nie chciał bym przekroczyć budżetu o wysokości 300 zł.

Z poważaniem,
Szymon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.