Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xdax1

Logo na stronie o tematyce zarabiania + favicon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rodzaj pracy: - Logo, rozmiar 780x180 + favicon
Tematyka: - Pieniądze, zarabianie przez internet
Dodatkowe informacje:
1. Napisy "Łowcy pieniędzy" oraz "Zarabiaj w domu! Praca dodatkowa - Zarabiaj przez internet"
2. "o" w łowcy chciałbym, żeby to była ikona z favicon, czyli coś okrągłego - taki znak rozpoznawczy strony. Jeśli da radę, coś unikalnego
3. Tło przeźroczyste, ale możecie dawać własne propozycje, jeśli coś będzie naprawdę dobrego co mi się spodoba, zapłacę więcej
4. Oprócz napisów, skoro to strona "łowcy pieniędzy" chciałbym, żeby był jakiś łowca który poluje na uciekający banknot
+ własne pomysły mile widziane

Kwota wynagrodzenia: - 50 zł
Sposób wynagrodzenia: - Paypal
Kontakt: - email: xdax111@gmail.com

Zapraszam do przedstawiania propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
proszę o kontakt - 731 160 140

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 46 minuty 12 sekund temu

[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/5/5/8130116_ZARABIAJHAJSV2.png[/img]

VERSJA ORYGINALNA (lepsza jakos, plik png oraz psd) - podczas zaksiegowania pieniedzy.
Jezeli jest Pan azinteresowany taka koncepcją - proszę o kontakt.
http://iv.pl/images/14902813308249364040.png

:devil::devil::devil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuje za propozycje.
Obydwie pracę są w porządku i mi się podobają. Nie co bardziej jestempawel, ale nie do końca pasuje na moją stronę. Logo nie może być na białym tle (na stronie mam czarne) oraz całe logo musi się kończyć, a ta postać ma uciętą rękę itd.
Jeśli dałoby radę, proszę o poprawki.

Czekam na dalsze propozycję, jeśli nic się nie zmieni, kupie pracę raffspec.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz jest świetnie. Chciałbym ten worek pieniędzy dostać też w wersji 25x25 jako favicon.
I powiedz, skąd ta grafika postaci? Sam zrobiłeś? I mam pytanie w kwestii poprawek, czy jeśli po zakupie potrzebowałbym jakiejś poprawki, dałoby radę? (pytam czysto teoretycznie).

Poczekam jeszcze trochę na propozycje (tak z 1-2 dni), może ktoś coś jeszcze zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@xdax1
Proszę nie zwracać uwagi na wymiary. Finalnie będą OK.
Uważam, że w marketingu branży finansowej liczy się dynamizm - stąd mój koncept. Co do favico, jeżeli styl Panu przypadnie do gustu to coś wymyślimy :) Co do kolorystyki, jest to na tyle uniwersalny koncept, że nie będzie z tym problemu. Naturalnie posiadam prawa do wszystkich elementów zawartych.
[img]http://i.imgur.com/ucNSDdP.png[/img]

Z poważaniem.
kontakt@wdesign.pl

fb.com/wealthystyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wygląda bardzo dobrze, podoba mi się. Jest w zasadzie wszystko, co chciałem. Jednak chciałbym zobaczyć wersje z normalnymi wymiarami. Każde logo tutaj, które mi proponujecie wstawiam testowo na stronę i sprawdzam jak to będzie wyglądało. Zastanawiam się jak to będzie z tym tłem takim niebieskim, muszę to sprawdzić na swojej stronie.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok, sprawdziłem i musiałoby być parę poprawek. Te górki co są, nie mogą być ucięte, musiałyby być skończone (boki) oraz tło przeźroczyste bądź czarne (chmurki są ok).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.