Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logo firmy - artykuły dla dzieci

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rodzaj pracy: - potrzebuję logo dla firmy
Tematyka: - artykuły dziecięce
Dodatkowe informacje: - Chciał bym aby logiem był lekko cukierkowy - bajkowy napis "Świat Zawieszek" z zawartym w logo także bajkowo wykonaną zawieszką - tasiemką z koralikami i imieniem np. Maja, przykład zdjęcia takiej zawieszki - https://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/98/f3/36/zawieszka-z-imieniem-do-smoczka-klips-nap-krakow-378490197.jpg
W logo może być tylko symbolicznie umieszczona taka zawieszka, zeby bylo widac koraliki i te kosteczki z imieniem i część tasiemki. tasiemka może mieć akcent różowy tak samo koraliki. (np mój pomysł aby taka tasiemka przechodziła pod samym napisem Świat Zawieszek - ale to taka sugestia, może jakiś inny pomysł wyjdzie lepiej.)
Kwota wynagrodzenia: - 70zł
Sposób wynagrodzenia: - Przelew
Kontakt: - MAIL - Maja241015@gmail.com

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 20 godziny 23 minuty 23 sekund temu

Up, Cena 90 złotych za ciekawe logo - proste przejrzyste i jednocześnie unikatowe... Co do koralików wyżej opisanych to prosił bym aby też miały kształt ( ) tak jak te ze zdjęcia, nie całkowicie okrągły jak zwykłe koraliki.

Jestem tylko botem.

Witam, bardzo ładna praca. Jedyne co bym chciał w niej zmienić to zobaczyć jak będzie wyglądać w innych kolorach, mianowicie - mogę prosić o zmianę koloru samego napisu i tego sznureczka - dosłownie minimalnie na bardziej jasny (wchodzący w róż)?

Co do koralików to licząc od lewej do prawej mogą być - biały - jasny róż - i ciemny róż (taki jak teraz ma napis) - biały - jasny róż - ciemny róż - > a kostki MAJA mogą być koloru białego a napisy czarnego - jeśli by się zlewało z tłem to same kostki mogą mieć lekką ramkę czarną - i koleność prawej strony może być odwrotna, ciemny róż - jasny - biały - ciemny róż - jasny - biały.

Druga wersja to może być wszystko jak wyżej, jedynie kolory koralików może Pan ułożyć wedle swojego uznania, w podanych kolorach.

Dziękuję bardzo :)

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 6 minuty 38 sekund temu

[size=85][color=green]Re: Logo firmy - artykuły dla dzieci

edit : może być wersja ciemny róz - biały - jasny róż - ciemny róż - biały- jasny róż - białe kostki z czarnym napisem - jasny róż - bialy - ciemny róż - jasny róz - biały - ciemny róż, a sam napis odrobinę jaśniejszy :)

Jestem tylko botem.

Witam, jednak obok siebie te odcienie wirtualnie nie wygladaja za dobrze. :(

Mógł bym prosić o lekką poprawkę a w sumie to dwie wersje, a mianowicie -

1. sam napis i sznurek aby był takiego koloru - http://www.colorcombos.com/images/colors/FFBAD2.png - a koraliki ułożone tak -
ciemny róz - biały - jasny róż - ciemny róż - biały- jasny róż - białe kostki z czarnym napisem - jasny róż - bialy - ciemny róż - jasny róz - biały - ciemny róż,

Kolory koralików - ten jasny róż może być taki jak w linku wyżej, a ten ciemny róż taki - http://www.colorcombos.com/images/colors/FF0080.png

2. druga wersja to koraliki takie jak wyżej w tym poście, a kolor napisu jak i sznurka taki jak w Pana pierwszej wersji.

Dziękuję :)

Może mi Pan wyslac maila maja241015@gmail.com bo do 17 bede w pracy a z telefonu nie moge się zalogować i odpisać, to najwyzej mailem bym jeszcze coś podpowiedział :)

Jestem tylko botem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.