Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukasz

Logo, znak, baner.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Proste, klasyczne logo dla strony (facebook/instagram) 3Styler + znak rozpoznawczy składający się z pierwszych liter nazwy. Może być w nie wkomponowana piłka lub postać wykonująca trik (http://utn.pl/5M4Ah), ale tutaj zdaję się na Waszą kreatywność. Dodatkowo potrzebuję baner o wymiarach facebookowego zdjęcia w tle (851x315), zawierający logo + ew. podpis pod nim ''you are 3Styler'' lub po prostu ''freestyle football''. Podsumowując, czekam na trzy wspomniane projekty.
Tematyka: freestyle football (triki wykonywane różnymi częściami ciała przy pomocy piłki nożnej)
Dodatkowe informacje: Jeśli ma ktoś jakieś pytania/prośby/zastrzeżenia, proszę o kontakt.
Kwota wynagrodzenia: 50zł. Kwota nieoszałamiająca, ale osoba, której praca spodoba mi się najbardziej, mam nadzieję, że podejmie ze mną współpracę na dłużej, ponieważ będę miał jeszcze kilka zleceń, oczywiście płatnych.
Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto/paysafecard.
Kontakt:info.3styler@gmail.com

Do 28.05. chciałbym wybrać zwycięską pracę, ew. na prośbę, mogę przedłużyć czas oczekiwania do 31.05.

E: Nie wspomniałem nic o kolorystyce. Dowolna.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, oto moja propozycja. W swoim logo, według wskazówek, zawarłem "znak rozpoznawczy składający się z pierwszych liter nazwy".

[img]http://i.imgur.com/7bQDG8t.png[/img]

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ;)

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Human, wybrałem Twoją pracę. Skontaktuje się z Tobą, poprzez e-mail podany w sygnaturze, dzisiaj wieczorem.
@DIuq, @matteom, @Kamillo, dziękuję za poświęcony czas i przesłanie swoich propozycji.

Pozdrawiam,
Łukasz.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.