Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Huion GT 185


Ola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
http://i.imgur.com/iH04res.png[/img]

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj-h7ndrZHUAhXCXCwKHSswBesQFggkMAA&url=http%3A%2F%2Fhuion.com.pl%2Fpl%2Ftablety-graficzne%2F24-tablet-graficzny-huion-gt-185sd.html&usg=AFQjCNEIYPEjRu5WyRIALKlTs06M8brwzQ&sig2=xVGbCUsJHDCLHaNBpRi-UQ

Znalazłam taki o to tablet i szczerze powiem- jaram się. Tak, wiem. To nie Wacom, czy inne giganty od DP, ale patrząc na cenę tego tabletu oraz fakt, że oferuje widok z monitora na ekranie (co normalnie wiąże się z kwotą około 10tys zł +) wydaje się naprawdę dobrą okazją. Po obejrzeniu kilku filmików i przeczytaniu specyfikacji można powiedzieć, że dla kogoś, kto nie żyje tylko z ilustracji (chociaż i dla takich wydaje mi się, że też) jest on świetna okazją. Zważywszy, że cena jest troszkę tylko większa niż Intuosa Pro M, czy L'ki :)
Co o nim myślicie? Pracował ktoś kiedyś na nim?

Tutaj filmik (Nie wiem dokładnie, czy HD i SD to to samo. Patrząc na różne zdjęcia i filmy wydaje mi się, że tak).
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ones5lhyD2Q[/youtube]
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się jarałam, ale póki co jestem jeszcze sceptycznie nastawiona. (:

Czytałam sobie opinie w internecie na temat tej firmy i są dość zróżnicowane, aczkolwiek przybywa im tych pozytywnych. Starsze modele mają sporo wykupionych opinii (super słabe zagranie, mimo wszystko) i faktyczni użytkownicy trochę narzekali na jakość wykonania i problemy techniczne.
Teraz sytuacja z lekka się poprawia i mogłabym zaufać, ale raczej tańszym modelom - z jednej strony większa szansa na problemy, z drugiej mniejsza strata, jak faktycznie coś się nieprzyjemnego wydarzy. Stąd poleca się tę firmę ludziom, którzy nie są jeszcze pewni swojej ścieżki i w razie znudzenia nie będą się tak martwić o zmarnowane pieniądze.

Monopol Wacoma trochę denerwuje, szczególnie, że ceny rosną z każdym modelem, ale były już próby wprowadzenia konkurencyjnych produktów, np. przez Pentagram i W. wygrywał praktycznie w każdym starciu. Stąd tak spora różnica w cenie i "porównywalna jakość" mnie niepokoi. Trzymam kciuki, żeby firma okazała się perełką, bo opcja zakupu pro tableciora w kilkukrotnie niższej cenie wydaje się być naprawdę kusząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jop. Czytałam wtedy opinie sprzed roku i wcześniej i porównałam teraz z tegorocznymi. Spora różnica. Plus widziałam na grupie malujących na fb posty z problemami Huiona np. z naciskiem. :p
Ale ten model ma o dziwo dobre opinie i skłoniło mnie do głębszych poszukiwań i ponownego zastanowienia się nad tematem. Może po prostu wydali więcej kasy na bardziej zakamuflowane komenty. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.