Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JaNusZProgramista

Jak wyciągnąć ze zdjęcia Maksimum przeźroczystości?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, opiszę to najprostszym przykładem, gdyż nie wiem jak inaczej zadać to pytanie -
Jest Biała koszulka na panu przy kości, teraz ja chcę tak jakby ją "usunąć" chodzi mi o to, że chciał bym, aby jakimś programem zrobić ją przeźroczystą, nie wiem, za pomocą filtrów - coś tego typu, tak, aby temu panu, nazwijmy go "X"
było widać całą klatkę piersiową, brzuch itp...
To jest tylko przykład, dla ciekawskich to do projektu do aplikacji :p
Mogą być programy płatne, bądź nie, byle efekt był końcowy taki, jakiego oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobrze wiemy, że nie chodzi o panów, tylko o panie ;)
O ile z osobami w ubraniach lekko prześwitujących może dałbyś coś zrobić - podnieść ekspozycję i różne inne parametry. Dałoby to dość marny efekt - całość byłaby przekontrastowana, osoba stałaby się pomarańczowa i takie tam. Jedyny sposób na otrzymanie porządnego efektu to, tak jak wspomniała Vienna, posiadanie zdjęcia z i bez koszulki. Potem możesz bawić się maskami, przezroczystościami w gimp'ie czy photoshopie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@matteom Przeczytałam "wspaniała" Vienna i już się zachwyciłam, ale nie, jednak źle spojrzałam :D

Jeśli chodzi o "zdjęcie koszulki" osobie na zdjęciu, to takie umiejętności mają tylko w "Kryminalnych zagadkach...". Wyobrażacie sobie Panowie, gdyby to było takie proste, jak wyglądałyby zdjęcia wszystkich ładniejszych Pań? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="JaNusZProgramista"]Jest Biała koszulka na panu przy kości, teraz ja chcę tak jakby ją "usunąć" chodzi mi o to, że chciał bym, aby jakimś programem zrobić ją przeźroczystą, nie wiem, za pomocą filtrów - coś tego typu, tak, aby temu panu, nazwijmy go "X"
było widać całą klatkę piersiową, brzuch itp...[/quote]
Wiadomo, że niektórzy swoimi umiejętnościami potrafią zdziałać cuda no, ale bez przesady :D Nie da się nikogo rozebrać w programie graficznym.

ezgif-5-7ee489f417.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi