Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logo dla montażysty filmowego (50 zł)

Majkelu

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - logo dla montażysty / prywatnego studia filmowego
Tematyka: - film / montaż filmowy
Dodatkowe informacje: - poniżej
Kwota wynagrodzenia: - 50 zł
Sposób wynagrodzenia: - przelew internetowy
Termin wykonania: - sierpień 2017
Kontakt: - majkelbuczek@gmail.com / telefon na PW

Dzień dobry! Jako montażysta filmowy prowadzący własne studio, potrzebuję prostego, minimalistycznego logo/sygnetu na własny użytek. Pozostawiam pełną dowolność, może być to sygnet oparty o literę "m", tematykę montażu filmowego (a więc cięcia, taśma filmowa), ogólne skojarzenia z filmem i jego produkcją, ale nie chcę narzucać formy. Tekst uzupełniający sygnet to "Majkelu", jednak zależy mi głównie na samym symbolu.

Zależy mi za to na prostocie i "lekkości" samego symbolu. Będzie używany najczęściej w zestawieniu fontów o cienkim kroju. Podobnie preferuję prace monochromatyczne. Aczkolwiek jestem otwarty na wszystkie propozycje.

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje! :)
Edytowane przez Gość

Jutro postaram się podrzucić coś od siebie.

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 12 godziny 46 minuty 35 sekund temu

Witam
Tak jak Pan pisał, logo wykonane w stylu outline, tak więc świetnie będzie współgrać z cieńszymi fontami. Naturalnie zmiany/poprawki możliwe.

[img]http://i.imgur.com/YRHDgzY.jpg[/img]
[img]http://i.imgur.com/hjhtqWm.jpg[/img]

Z podanych propozycji wstępnie najbardziej przypadła mi do gustu praca OscarNEX. Z czasem zacząłem się jednak przekonywać do grafiki wDESIGN! Z ostatecznym wyborem poczekam jednak do końca tygodnia, może ktoś zaproponuje jeszcze nową propozycję :) Edytowane przez Gość

@Majkelu

Może jakieś komentarze do dotychczasowych projektów? Jeśli w temacie nie będzie wypowiadał się zleceniodawca to graficy uznają, że temat zapomniany i nie wykonają żadnych propozycji.

W celu zwiększenia ilości chętnych warto również pomyśleć o podniesieniu ceny, im lepsza ceny tym więcej lepszych grafików się odezwie.

podpis-grafinity.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.