Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Regulamin działu zamówień


Zielonka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników, a najgoręcej administrację, do której ten post kieruję.
Czy w dziale zamówień/zleceń płatnych nie ma możliwości zaostrzenia warunków dodawania ogłoszeń? Chodzi o fakt, iż coraz więcej zleceń nie dobiega końca, bo zleceniodawca po prostu ucieka z forum i olewa założony temat, w którym jest zazwyczaj od kilku do nawet kilkudziesięciu propozycji. Chyba nie chodzi nikomu o "ilość" zleceń jeśli ilość zrealizowanych jest jakimś przykrym procentem całości. Da się coś z tym zrobić w przestrzeni forumowej? Pozdrawiam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Przy wejściu w dział oraz podczas pisania tematu jest duży, widoczny komunikat:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
https://i.imgur.com/esPuGoz.png[/img]

Przy stwarzaniu tematu jest komunikat, który trzeba zaakceptować:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
https://i.imgur.com/p8Vb4d7.png[/img]

Co możemy więcej zrobić? Jedyną opcją chyba pozostaję pobieranie opłaty za wystawianie zleceń, ale do tego potrzebna jest działalność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było wcześniej bo jestem tu od niedawna, ale w tej chwili to ze wszystkich około 20 otwartych tematów, domknięte zostaną może 2..


Nie wiem czy to w jakikolwiek sposób wykonalne, ale może po założeniu tematu w dziale zleceń, można by wysyłać autorom automatyczną (pasywno-agresywną c: ) przypominajkę na email. Raz na 24h, aż do zamknięcia tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbert ale czy to ma być na zasadzie "robta co chceta"? Myślę, że, przynajmniej teoretycznie, mamy prawo być jakoś pewni, że poświęcone kilka dni czasu na zaprojektowanie czegoś nie zostanie zaprzepaszczone bo "zleceniodawca" będzie "sprytny" i odda podesłane projekty jakiemuś młodzikowi który za 10 złotych mu zwektoryzuje ten, który będzie najlepszy. (A jeszcze za czasów działania Graffiki dwukrotnie miałem takowe propozycje, właśnie w granicach 10-20 złotych za wektoryzację jednego logo, raz nawet z konkursu forum, w którym sam brałem udział :) )
Większość adminów i moderatorów już sama nie projektuje na forum tylko odpłynęła na Cortona i inne serwisy tego typu, a "regularni użytkownicy" sobie mogą mieć nadzieję że nie zostaną okradzeni z projektów.
Wiem że nie mogę mieć do was pretensji i ich nie mam, tylko podaję pewien przykład + opisuje jak grają nam i wam (administracji) na nosie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Wprowadziliśmy kilka drobnych elementów tak jak tutaj @damian wysyłał.
Teoretycznie jeżeli chodzie o powiadomienie Zleceniodawców po przez email o nowej odpowiedzi w ich zleceniu jest możliwa.

Piszesz tutaj o zaostrzeniu warunków dodawania wymień jakieś pomysły, ja niestety nie mam pomysłu co można jeszcze zrobić aby odpędzać nieuczciwych zleceniodawców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbert z tym, że nie chodzi mi o zlecenia dokończone (gdzie zleceniodawca już się dogadał, bo z tym nie mam żadnego problemu) a o te zupełnie porzucone lub niedokończone bo zleceniodawca się ulotnił z forum z kilkoma propozycjami.
Ale rozumiem doskonale że nie możecie takim sytuacjom zaradzić gdy jest to "tylko" forum i blokuje was potencjalnie prawo. Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to właśnie mechanizm z serwisów pokroju Cortona, czyli pobranie zaliczki ale tutaj znów dochodzą zawiłości prawne, w które nie będę wchodzić.
No i chyba przypomnienia są wszystkim co da się zrobić obecnie, więc ode mnie chyba tyle, dziękuje że dostałem odpowiedzi.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.