Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sajdz

Projekt PORTFOLIO, początkujący webdesigner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moja pierwsza praca na ścieżce do webdesignera. Jestem jeszcze laikem i osobą początkującą w grafice.
Jestem po 3 kursach: Podstawy photoshop - od podstaw, kurs photoshop dla webdesignera i kurs photoshop projektowanie stron.
Proszę o poddanie ocenie mojej w pół skończonej pracy :

[img]http://i.imgur.com/JqZDwvq.png[/img]

Proszę o opinie czy moja praca idzie w dobrym kierunku. Co jest dobrze, a co źle. Może wszystko jest źle.
Proszę bardzo o ocenę i wskazówkach od osób siedzących w tej branży, co jestem w stanie poprawić i jak mogę to zrobić.
Z góry dziękuję każdemu za poświęcenie chwili na rzecz mojej pracy.
Pozdrawiam, Adam.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy idzie w dobrym kierunku? Ciężko stwierdzić ponieważ na tą chwilę to mało co tutaj widać. Nie będę ukrywał, że strona nie wygląda najlepiej, co nie znaczy, że należy się poddawać. Pierwsze co na Twoim miejscu zrobił, to zmienił font, ponieważ ciężko to się czyta.
Słabo wygląda ten gradient w kwadratach. Zdecydowanie lepiej wyglądałby gładki kolor.

Tak jak wspomniałem już na samym początku, ciężko tu cokolwiek oceniać.

Rozwijaj ten projekt i liczę, że pochwalisz nam się postępami.
Jeżeli coś nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli, to nie należy się poddawać ;) Trening czyny mistrza.

Nie pozostaje mi nic innego jaki życzyć Ci powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzięki bardzo za szczegółową opinię.
Na pewno się nie poddam i dokończę swój projekt i wrzucę całość.
Jestem wdzięczny za poświęcenie chwili i opisanie mankamentów mojej pracy.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi