Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

marecki design

ef1eden

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem nowy na forum i zamierzam wrzucać tutaj swoje prace. Możecie ocenić mój najnowszy layout?

[img]https://mir-cdn.behance.net/v1/rendition/project_modules/1400/d46b0956111191.59a07de7472c9.jpg[/img]

[url]https://www.behance.net/gallery/56111191/Lattie-App-Website[/url]

Taki przyjemny, poprawnie wykonany layout. Nie ma się chyba do czego przyczepić. Jedyne co to zastanawiałbym się nad zwiększeniem paddingów w niektórych miejscach i zmianą położenia mockupa. Wydaje mi się, że lepiej prezentowałby się pod nawigacją, może nabrałoby to fajnej głębi. Reszta spoko, podoba mi się pomysł i układ. Dobra robota. :) Edytowane przez Gość

Logo bardzo dobrze wykonane i to najjaśniejszy punkt w tej pracy.

Co do layout'u to bardzo podoba mi się połączenie kolorystyczne, jednak są też małe mankamenty moim zdaniem. Przekombinowane sekcje, np. "What is Lattie App?", nie wiem do czego ten kształt sekcji ma nawiązywać, logo jest okrągłe, a tutaj mamy ostre krawędzie. To samo jeśli chodzi o sekcję poniżej, ta "ramka" na hoverze jak się domyślam wygląda jakby było to zrobione na siłę. Może też się czepiam ale do slidera ta nawigacja jest zbyt prosta, jeżeli przejedziemy wzrokiem po całej stronie (reszta wymyślna, a tutaj mamy proste dwa przyciski - w dodatku okrągłe, a reszta na stronie raczej z ostrymi krawędziami [trzeba trzymać się jednego stylu na stronie]). Do dalszej części nie ma się co przyczepić.

Zaznaczam tak jak zwykle, że to zdanie FrontEnda, a nie grafika, więc inni bardziej doświadczeni z branży pewnie Ci bardziej pomogą.

Dzięki wszystkim za opinie.

@Arces jest w tym trochę racji co mówisz, żeby trzymać się jednych kształtów. Ale wydaje mi się, że tutaj to się nie rzuca w oczy bo buttony są okragłe(tak jak i logo), a reszta gdzie znajduje się cała treść jest kwadratowa. Przykład z newslettera możesz zobaczyć. Myślę nad taką animacją, że jeśli będziemy scrollować stronę w dół to te 2 kwadraty połączone ze sobą, będą się przesuwać jeden w górę drugi w dół.

Za niedługo wrzucę coś nowego :)
Edytowane przez Gość

• 1 month later...
Wrzucam nowy projekt do oceny. W spoilerze bo jest dosyć długa prezentacja. Trochę się z tym ociągałem, żeby to skończyć, bo trwało to z miesiąc, ale się udało.
[spoiler=][img]https://mir-cdn.behance.net/v1/rendition/project_modules/1400/a4199457372359.59d38b72b673c.jpg[/img][/spoiler]
Edytowane przez Gość

• 4 weeks later...