Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Automatyczne wylogowanie z forum


Zielonka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to błąd, czy nowy "ficzer" na forum czy coś innego ale od kilku dni, czy to w Tapatalku, czy poprzez przeglądarkę w telefonie lub na komputerze po nawet zwykłym zamknięciu karty z forum lub zamknięciu Tapatalka (bez wyłączania komputera/telefonu) muszę się znów logować, co jest, krótko mówiąc, irytujące, biorąc pod uwagę, że czasami może to być nawet missclick i ponownie trzeba się logować. Może ktoś odpowiedzieć czy to jakiś błąd na forum czy teraz tak będzie cały czas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam zawsze "zapamiętywania". Powiem więcej, jeszcze jakiś czas temu nawet włączając komputer i wchodząc na forum nie byłem wylogowany i od razu mogłem coś przeglądać itd., ale tak, używam opcji zapamiętywania, mimo to wchodząc po np. godzinie od zamknięcia karty na forum muszę się znów logować, to samo w Tapatalku.
No i nie ukrywam że trochę jest to uciążliwe gdy muszę się pięć razy dziennie logować tylko żeby zobaczyć nowe tematy czy jakieś rzeczy w zleceniach, mimo iż zamykałem jedynie okna przeglądarki, nawet sama przeglądarka pozostawała włączona.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.