Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Projekt strony ( layout ) catering dietetyczny + kodowanie

cateringdietetyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - projekt graficzny strony + kodowanie strony
Tematyka: - catering dietetyczny
Dodatkowe informacje: - x
Kwota wynagrodzenia: - do ustalenia indywidualnie - zdaje sobie sprawę jakie są koszta takiego projektu :)
Sposób wynagrodzenia: - przelew, faktura
Termin wykonania: - 10 dni
Kontakt: - przez forum

Witam serdecznie wszystkich , zlecę wykonania strony www dla cateringu dietetycznego. Zależy mi by jedna osoba była odpowiedzialna sa projekt oraz zakodowanie skryptu. Mam mała nadzieję , że znajdzie się taka osoba lub firma która będzie wstanie podołać zadaniu. Chciałbym ominąć sytuacji , że jedna osoba robi projekt graficzny a ktoś inny kodowanie , niestety nie mam czasu by robiły to dwie inne osoby. Jeśli nikt się nie najdzie to z chęcią posłucham waszych rad , może będziecie wstanie pomóc i kogoś polecicie godnego.

Wzoruje się na stronie oboranawynos.pl wydaje mi się , że nie ma nic skomplikowanego co musi się znajdować na stronie ?

opcje :

kontakt , o nas , zamów , diety , cennik , rejestracja / logowanie , blog , mapa , zestaw próbny , menu , dietetyk , by wszystko było ładnie uporządkowane i przedstawione + jakieś bajery

oczywiście liczę na inwencje twórczą Państwa oraz ciekawe propozycje. W razie czego proszę pytać

Witaj , z tego co się orientowałem to wszystkie strony cateringu śmigają na autorskim cms dlaczego ? Tego już nie jestem wstanie napisać ale chyba coś w tym musi być. Patrząc na stronę obora na wynos lub cookingcatering.pl takie projekty przejdą na gotowym skrypcie ? Najważniejsze to zamówienia , płatności online , oraz jakaś mapa zamówień typu lokalizacje , oraz kalkulator wybranych diet .

Co do ceny to spokojnie zdaje sobie z tego sprawę w 100 procentach , przed przystąpieniem do prac można pisać lub ustalić cenę na Pw :):)

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 11 godziny 32 minuty 13 sekund temu

Witam , proszę o informacje czy jest ktoś zainteresowany tematem. Tak jak wspominałem goni mnie czas i chciałbym wiedzieć czy czekać na kogoś z forum ( jeśli są jakieś niejasności , proszę pisać śmiało ja postaram się wszystko wyjaśnić - nawet kwestie finansowe ) czy może szukać firmy lub osoby poza forum. Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.