Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Projekt plakatu/ów na własny użytek

kamilplakat

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Plakat
Kwota wynagrodzenia: - Do uzgodnienia, w okolicach 100 zł za jeden projekt, jednak jestem w stanie negocjować, po prostu nie wiem ile jest warty taki projekt, na pewno jednak jest to budżetowa opcja i nie wydam więcej niż 200-250 za oba.
Sposób wynagrodzenia: - Przelew bądź czek blik (zależy co osoba woli).
Termin wykonania: - Im szybciej tym lepiej, ale też nie goni mnie żadna konkretna data, po prostu ktoś może kogoś uprzedzić, bo wezmę pierwszy który mi się spodoba.
Kontakt: - 607052810, w ostateczności, tylko sms. Wolę jednak przez pm załatwiać wszystko.

INFORMACJE O TYM CZEGO OCZEKUJE:

PLAKAT NUMER JEDEN: Przeróbka "Stworzenia Adama" (http://print-o-rama.pl/1058-medium_default/pr01089-stworzenie-adama-duzy-obraz-reprodukcja.jpg). Zależy mi na tym, żeby plakat wyglądał przystępnie, nie był stylizowany na stary fresk, tylko normalny, można rzecz w "ulepszonej szacie graficznej. Bohaterzy główni: Bóg- Quentin Tarantino, Adam- Samuel L. Jackson. Oczywiście ubrany. Proszę o to by postacie byli swoimi wersjami z lat 90', a nie dziadkami, jakimi są dzisiaj.

PLAKAT NUMER DWA: Przeróbka "Ostatniej Wieczerzy" (http://fenomenzycia.blox.pl/resource/ostatniawieczerza.png). Tutaj zasady jak w pierwszym, przy czym nawet nie musi być zachowany układ ich siedzących przy stole z oryginału. Niech będzie to nowa wersja, JackDaniels zamiast kielicha i tego typu rzeczy. Po prostu wyraźnie wyeksponowany "Jezus" i trzynaście osób siedzących po jego bokach (wiem w oryginale jest 12, ale no, nie umiałem się zdecydować). Bohaterzy: Jezus- Tarantino, Maria Magdalena aka św. Jan- Uma Thurman (postać którą grała w Kill Billu), pozostali apostołowie od lewej: Steve Buscemi i Harvey Keitl (Wściekłe Psy), John Travolta i Sam L. Jackson (Pulp Fiction), Robert De Niro (Jackie Brown), Russel Crowe (Death Proof), Brad Pitt i Christopher Waltz (Bękarty Wojny), Tim Roth (Nienawistna Ósemka), Jamie Foxx i Leo Di Caprio (Django).

OBA PLAKATY CHCIAŁBYM BY BYŁY ZROBIONE TAK BY MOŻNA JE BYŁO BEZ UTRATY NA JAKOŚCI POWIĘKSZAĆ I ŻEBY BYŁY PRZYGOTOWANE W WERSJI KOLOROWEJ I CZARNO BIAŁEJ. W ROGU KAŻDEGO CHCIAŁBYM ŻEBY BYŁ NAPISANY MAŁĄ CZCIONKĄ PASUJĄCĄ DO RESZTY OBECNY ROK.

PS. JEŚLI KTOŚ ZNA KOGOŚ KTO DOBRZE BY TE PLAKATY WYKONAŁ W WERSJI FIZYCZNEJ, BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POLECENIE.

EDIT: PLAKATY SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH DOMOWYCH NA WŁASNY UŻYTEK, NIE BĘDĄ UŻYWANE W CELACH KOMERCYJNYCH WIĘC PROSZĘ PODCHODZIĆ DO SPRAW ZWIĄZANYCH Z PRAWAMI AUTORSKIMI DANYCH POSTACI Z PRZYMRUŻENIEM OKA.
Edytowane przez Gość

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.