Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Photoshop, a jakość moich prac. Problem z jakością.

orochimaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z problemem dot. jakości moich prac. Mianowicie, robiłem niedawno format komputera do 0. Zainstalowałem najnowszą wersję Photoshopa CC (próbną) i od czasu, do czasu ćwiczyłem sobie tworzenie. Ostatnio złapałem mega inspiracje, przyłożyłem się do pracy i w trakcie procesu tworzenia wszystko mega mi się podobało. Generalnie, powiem inaczej, żeby nie owijać. Podczas pracy w Photoshopie byłem zadowolony z efektów swojej pracy, jestem strasznie pedantyczny, zawsze brałem tekstury itd. w najlepszej rozdzielczości, skupiłem się na wszystkich detalach, żeby jakieś mankamenty nie powstały, przywiązuje mega uwagę do takich rzeczy. Problem w tym, że po zapisaniu pracy i otworzeniu jej już z pulpitu, strasznie straciła urok i tak jakby jakość (straciła na jakości). Nie wiem, czy może jakieś ustawienia PS maja na to wplyw, czy co? pracowalem na duzej rozdzielczosci, na dobrych jakosciowo teksturach, nie przesadzilem z CC, ktore mialby by pogorszyc ta jakosc. Akurat ta praca to tlo na yt i na youtubie tak samo slabo wyglada. format, w ktorym zapisalem to .png

Ps; przepraszam za brak spojnosci zdan i w sumie brak sensu, w niektorych miejsach mam tego swiadomosc, ale tak juz mam, nie jestem konkretny ;D
z gory dzieki wielkie za wszelka pomoc i pozdrawiam ;d

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 23 godziny 3 minuty 32 sekund temu

@refresh

• 2 weeks later...
Prawdopodobnie pracowałeś na plikach połączonych lub obiektach inteligentnych, które znajdowały się w jakimś folderze. Po formacie pewnie je gdzieś skopiowałeś a photoshop pokazuje Ci tylko ich "podgląd". Możesz wskazać użyte pliki klikając na konkretnej warstwie prawym i wybierając "połącz ponownie" i wskazać plik, który był na warstwie.

https://helpx.adobe.com/pl/photoshop/using/create-smart-objects.html
Edytowane przez Gość