Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mezalias

BANER/OVERLAY/TAPETA [PLATNE]

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - BANER/OVERLAY/TAPETA
Tematyka: - KOSMOS ;)
Dodatkowe informacje: - Interesuje sie astronomią, wszystkim co ma jakikolwiek związek z kosmosem/wszechświatem ;) Potrzebuje profesjonalny banner + tapete oraz overlay na twitch.
Kwota wynagrodzenia: - Do ustalenia
Sposób wynagrodzenia: - TYLKO PRZELEW! Bez zadnych Paysafecard itd.
Termin wykonania: - BRAK
Kontakt: - GG: 1652429

Wczesniej zamowilem: https://imgur.com/a/3BLvQ bylo rysowane od 0 przez autora.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Próbowałem uzyskać jakieś informacje na podanym przez autora gadu-gadu, aczkolwiek po przywitaniu się - zero kontatku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mezalias post_id=26775 time=1505672731 user_id=2771] quercy - To musiales GG pomylic, nie siedze rowniez 24/7 zeby od razu odpisywac.

Wiecej informacji tzn? Co kto potrzebuje? :)[/quote]
Nie pomyliłem, napisałem na podany numer. Odpisał Pan mi "witam" po czym kontakt się urwał. Jeżeli chce Pan, to mogę wrzucić screeny z rozmowy, wraz z jakim numerem się kontaktowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
#czarnywonsz tak.

quercy W takim razie nie mam wiadomosci. Korzystam gg.pl wiec prosze napisac jeszcze raz

Tematyke podalem (KOSMOS KOSMOS KOSMOS ;p) :) Kwestia co kto wybierze. Na banerze musi sie znalezc tylko nazwa, mozecie podac przykladwa, nawet swoj nick wpisac a po wyborze po prostu zmienicie ;)

Chcialbym aby to bylo naprawde fajne ;)
[mod=Adipe]Jak wygląda sytuacja ze zleceniem? Zostało wykonane? Temat do zamknięcia?[/mod]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.