Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Rekomendowane odpowiedzi

Znaki wodne i zaliczki odpadają, forum by musiało mieć w miarę stały i dobry dochód, by był sens rejestrowania działalności. Ja nie piszę tego tematu, by pokazać jak mi przykro czy się wyżalić, wręcz przeciwnie. :D
Gdyby jeszcze przyznali się lub pogadali o tej sprawie i kradzieży, to ja bym tego tematu nigdy nie napisał. Niech zostanie opinia i przestroga dla innych na przyszłość.

Walutę, czy sam depozyt trzeba byłoby oprzeć na regulaminach i zrobić specjalny system do tego, wpłaty zaliczki (+ reszty, jeśli zdecyduje się wybrać czyjąś pracę) przez zleceniodawce i odbioru zarówno zaliczki, jak i całości przez zleceniobiorcę po jego wyborze. Natomiast jeśli żadna praca nie zostanie wybrana, to taką zaliczkę można by przeznaczyć na konkursy sponsorowane.
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
[quote=Norbert post_id=27036 time=1506344961 user_id=998] To jest życie, a dziecinne "rajdy" nie są dobrym rozwiązaniem w tym przypadku :P[/quote] W połowie się zgodzę, że te rajdy trochę dziecinne są, ale jakieś rozwiązanie by to było, chłopaczki mogli by ponieść wtedy jakieś konsekwencje w stylu straty swojej społeczności. Tak to ujdzie im to na sucho.

Ale też jestem zdania, że to nie ma sensu, szkoda czasu, nerwów i klawiatury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADDmeechauu to nic nie da, ja wrzuciłem post z ss na ich fanpage i usunęli komentarze + zablokowali możliwość komentowania. Zrobią tak z każdym komentarzem, więc szkoda czasu kogokolwiek na to. Temat jest, więc zawsze ktoś może sobie forum przeszukać i zobaczy, co i jak się ma. Bardziej opłacalne byłoby zrobienie tematów na innych forach, gdzie nikt z nich nie będzie mógł tego usunąć, ale ja i tak nie mam na to czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widzę, że w ekipie administratorów jest niejaki Blade. Może to zbieg okoliczności, a może to ta sama osoba. Wykonywałem logo dla użytkownika i nagle mnie zablokował. Na razie nie zauważyłem, żeby moje logo zostało gdzieś użyte (oczywiście nie wysłałem plików), ale może to kwestia czasu.

https://imgur.com/9DGwDpE

Konto na FB usunięte/zablokowane, więc pewnie jakieś fake-nazwisko.
Fanpage, który podawał w rozmowach (nie wiem czy faktycznie jego): https://www.facebook.com/DevilFox-Gaming-1789391761388237/
Konta na forum: http://grafinity.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2447


Nie polecam, tylko strata czasu.
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.