Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
meechauu

wektorowe ilustracje

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne. Nie podoba mi się tylko konsola. Pokombinowałabym z innym rozmieszczeniem elementów i zaokrągliła jej trochę te krawędzie albo zrobiła coś, żeby pod tym względem aż tak nie odstawała od reszty. I symbole nie leżą mi kompozycyjnie. I jak już na siebie najeżdżają, to niech faktycznie najeżdżają, bo takie stykanie się krawędziami wygląda jak błąd, a nie celowy zabieg. :P

BTW. Jest też leżące PS. Może wyglądałoby to ładniej. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Wredozaur post_id=27615 time=1507709858 user_id=2964] Ładne. Nie podoba mi się tylko konsola. Pokombinowałabym z innym rozmieszczeniem elementów i zaokrągliła jej trochę te krawędzie albo zrobiła coś, żeby pod tym względem aż tak nie odstawała od reszty. I symbole nie leżą mi kompozycyjnie. I jak już na siebie najeżdżają, to niech faktycznie najeżdżają, bo takie stykanie się krawędziami wygląda jak błąd, a nie celowy zabieg. :P

BTW. Jest też leżące PS. Może wyglądałoby to ładniej. :D[/quote]
Dzięki za opinię. Co masz na myśli pisząc "leżące PS"? Bo nie bardzo rozumiem :)

A dobra o PlayStation Ci chodziło. Nie ważne :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Damian post_id=27662 time=1507808474 user_id=29] Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to. [/quote] Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=meechauu post_id=27667 time=1507814668 user_id=3637] [quote=Damian post_id=27662 time=1507808474 user_id=29] Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to. [/quote] Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay? [/quote] No tak, sporo tego jest graphicriver itp. Ewentualnie też serwisy stricte związane z ikonami, ale nie wiem jak to u nich wygląda taka sprzedaż.

ezgif-5-7ee489f417.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Damian post_id=27682 time=1507829757 user_id=29] [quote=meechauu post_id=27667 time=1507814668 user_id=3637] [quote=Damian post_id=27662 time=1507808474 user_id=29] Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to. [/quote] Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay? [/quote] No tak, sporo tego jest graphicriver itp. Ewentualnie też serwisy stricte związane z ikonami, ale nie wiem jak to u nich wygląda taka sprzedaż. [/quote] Ktoś mi iconfinder polecał ale nie wiem czy tam można sprzedawać. W każdym razie muszę jeszcze to dopracować i rozbudować o kolejne ikony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=meechauu post_id=27717 time=1507870619 user_id=3637] [quote=Damian post_id=27682 time=1507829757 user_id=29] [quote=meechauu post_id=27667 time=1507814668 user_id=3637] [quote=Damian post_id=27662 time=1507808474 user_id=29] Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to. [/quote] Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay? [/quote] No tak, sporo tego jest graphicriver itp. Ewentualnie też serwisy stricte związane z ikonami, ale nie wiem jak to u nich wygląda taka sprzedaż. [/quote] Ktoś mi iconfinder polecał ale nie wiem czy tam można sprzedawać. W każdym razie muszę jeszcze to dopracować i rozbudować o kolejne ikony :)[/quote] Nie zapomnij o darmowej kopii takowej paczki dla pomysłodawcy :angel:

ezgif-5-7ee489f417.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi