Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
paga-studio

SURFACE PRO 4- ktoś ma ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co wydawać tyle na laptopa. Do pracy 12.3" to trochę mało i za tą cenę masz jeszcze lepszy komputer niż w konfiguracjach z wczoraj. Jak chcesz też rysować to dorzuć jakiegoś Wacom'a i będzie wystarczało.
Edytowane przez Gość

Jestem tylko botem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem szczerze, sam jestem zwolennikiem Appla i mam tylko sprzęt od nich, lecz w tym budżecie na pewno można mieć lepsza maszynę postawiona na windowsie. Wiadomo, OŚ różni się bardziej i macOS jest stabilniejszy od Windowsa, od 4 lat ani jednego formatu na MacBooku nie robiłem, za to moi rodzice na windowsie już 3, a najgorszego laptopa tez nie maja. Jeżeli już inwestować w iMaca to już lepiej odłożyć trochę więcej i wziąć 27". Po pierwsze lepsze parametry, nie wiele, ale dwa dodatkowe rdzenie i lepsza karta graficzna robią swoje, zwłaszcza do grafiki. Ale bardziej chodzi o rozdzielczość, gdzie każdy teraz przesiada się na 4K, na iMacu masz już 5K i uwierz mi, ze jest spora różnica. Gama kolorów oraz więcej pixeli na cal powoduje, ze obraz jest o wiele lepszy od 4K, a o FullHD nie ma co już mówić. Co nie zmienia faktu, ze 21.5" nie jest zły, miałem przyjemność pracować na obu przez dwa lata, jest trochę różnica ale efek zdecydowanie lepszy na 27". Co do programu to jest Ilustrator, wiadomo kosztuje, ale moim zdaniem warto jest zainwestować, nie miałem styczności z żadnym innym programem oprócz Adobe, ale z mojej perspektywy czasowej, wiem, ze nie warto. Oczywiście jest piractwo, jeżeli chcesz się bawić z prawem to już twoja decyzja ??

Jestem tylko botem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi