Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kadeo

GAME UI

Rekomendowane odpowiedzi

Znudziły mi się już ulotki, wizytówki etc. Chciałem spróbować coś nowego, to moja pierwsza taka praca. Jak wyszło?
[img]http://iv.pl/images/45803579004192978913.jpg[/img]
[img]http://iv.pl/images/02500202181604879918.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przesadziłeś z kątem nachylenia tego telefonu. Nic nie widać. :D

Jak dla mnie trochę za bardzo się to wszystko świeci. :P Nie wiem, w jakim klimacie wymyśliłeś sobie grę, ale jeżeli ja miałabym zdobić, to wrzuciłabym jakieś metalowo-wojskowo-scifi obicia/obramówki, zamiast tylu światełek.
W grach mobilnych raczej powinno się ograniczać ilość elementów na ekranie, stąd ten avatar z loginem wydaje mi się zbędny podczas wyboru broni. Co innego, gdyby to był jakiś bohater, w ramach przypominajki, na którego może mieć to wpływ.

Opis broni będzie się ciężko czytać przez uppercase'a. Przy ilości tekstu większej niż jedno krótkie zdanie powinno się dobrać font z podziałem na wielkie i małe litery. Nie wiem też, czy nie jest troszkę zbyt cienki. Pamiętaj, że na telefonie to wszystko jest malutkie. Stąd też mam obawy, że cena byłaby prawie niewidoczna. Przy niej ograniczyłabym też ilość zer i zrobiła "150 K" zamiast "150000,000", ewentualnie "150 000", żeby polepszyć tę czytelność. W przypadku tak dużych liczb grosze są bez sensu. :D

I a propos monetyzacji, tak bonusowo: Przy walucie premium (zakładam, że to ten diament), przeważnie widnieje jakaś ikonka, najczęściej w formie plusika, żeby można było szybciutko otworzyć popup i wybulić kasiorę. A jak nie ma, to czasem też obok buttonu do zakupu widnieje drugi, alternatywny, za tę walutę. (:

Kolory mi się bardzo podobają. Takie żywe, fajne. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi