Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

DA VEbdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę chyba taki niedokończony, co? Nie ma tutaj dużo więc dużo oceniać nie można. Fajne kolory, podoba mi się też jak samochody wychodzą za boxy, może trochę bardziej je wychylić poza? Trochę mało białego miejsca w boxach i to powoduje lekki nieład. Co z tym projektem tygodnia? Ma tylko go pokazywać? Może jakiś button [więcej informacji]. Co do logo to fajny concept, jakby to wyglądało jakbyś 'OO' dał tej samej wielkości co resztę textu i syluetkę auta za text? Dokończ projekt i zobaczymy co będzie dalej.

Jestem tylko botem.

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, to WIP - Work In Progress - wrzucam bo jestem ciekaw co do tej pory. Co do "Projektu tygodnia" to nie do końca wiem co jeszcze tam będzie.
Białe miejsce w boxach? Chodzi o posty z samochodami?
Logo nie mogę zmienić, logo zostaje. :D
Dzięki wielkie za komentarz!
behance    |   facebook    |   instagram    |    Have you hugged someone today?
Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsze 3 sekcje mi się podobają fajne schludne. Tam gdzie są auta to już to wygląda znacznie gorzej na moje. Przycisk pokaż mnie to ałto! wywaliłbym tego bordera za dużo tam już się dzieje. Sam box z autem lewy górny róg masz ścięty a na całej stronie masz zaokrąglenia. Może wystarczy tylko zaokrąglić. Spróbuj tych rzeczy i dorób stopkę zobaczymy co wyjdzie :)

Potrzebujesz kodera do Twoich projektów?

Napisz do mnie

spmedia.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Wyszukiwarka przypomina mi ikonografię i ja np: nie wiedziałbym, że to służy do filtrowania ogłoszeń ;D Nie rozumiem sekcji z projektem tygodnia. Logo fajne. W wynikach wyszukiwania za dużo tekstu trochę jak dla mnie no i tekst na buttonie nie wygląda ok, mogłeś darować sobie jednak takie śmieszki.
Odnośnik do odpowiedzi
Hmm, przeszedłem do kodowania bez kończenia layouta.
Dzięki chłopaki za komentarze,
@Rafał - może kiedyś coś tam reprezentowałem ale to musiało być dawno i nieprawda - teraz chcę wrócić więc projektów na bank będzie pojawiało się więcej.
@Damian - Ikonek nie robiłem sam, wziąłem je z icons8 więc nie są zbytnio zcustomizowane pod tą konkretną tematykę (cud, że w ogóle znalazłem wszystkie w podobnym stylu!). Masz rację z tymi śmieszkami, projekt kończyłem późno w nocy i nie miałem po prostu już na to siły - mogłem odpuścić i spróbować drugiego dnia, może wyszłoby coś lepszego :D
//edit: no przecież w tej chwili sobie przypomniałem o lorem ipsum, nie ma człowieka w temacie na chwilę i potem same problemy xD
Edytowane przez Gość
behance    |   facebook    |   instagram    |    Have you hugged someone today?
Odnośnik do odpowiedzi