Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mieti150

Logo dla drużyny esportowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Logo
Tematyka: - Esport , zostawiam pole do popisu , zależy mi na logu ze znakiem wodnym. Czymś unikatowym , nie maskot logo. Przykłady logo które są inne.: Fnatic , cloud 9 , envyus , team solo mid.
Dodatkowe informacje: - Nazwa drużyny ESKET
Kwota wynagrodzenia: - Tutaj wyznaczana przez grafika. Jest to logo dla drużyny esportowej , jednakże jako że je często zmieniamy , proszę nie oczekiwać niewiadomo ile. Ps. Oczywiście jako , że logo jest trudne do zrobienia będziemy wybierać wśród kilku pomysłów. Powiedzmy , że jest to coś w rodzaju konkursu na najlepsze logo drużyny. Proszę bardzo cena.: <50zł
Sposób wynagrodzenia: - Przelew.
Termin wykonania: - Najlepiej do jednego dnia , ewentualnie 2/3 dni do tygodnia czasu. Wszystkich zainteresowanych z zamysłem proszę o sms'a.
Kontakt: - Numer telefonu.: 884 834 814.

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 47 minuty 57 sekund temu

W przypadku gdy żadne logo nie będzie nam odpowiadało , nie jest przyznawana nagroda oraz nie jest wykorzystane żadne logo z utworzonych. Ps. jedyne logo typu maskot którego styl nam się podoba jest to g2 esports.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zorbie ci logo, powiem że 200 zł i jak sie nie zgodzisz to co wtedy? Musisz podać cene bo inaczej nikt ci w ciemno tego robić nie będzie.
Zresztą nie ważne na ile to logo ci wystarczy, czy będzie służyło 2 tygodnie czy 2 lata ponieważ wysiłek w to włożony będzie taki sam.

Podaj cenę bo bez tego nie ruszę nawet myszką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[color=#FF0000]coś tego typu, nic nie zżynane
bez...
[img]https://i.imgur.com/Xb2DmvO.png[/img]

i z koroną
[img]https://i.imgur.com/X60rsWy.png[/img]

[img]https://i.imgur.com/t7iDGx8.png[/img]

[img]https://i.imgur.com/SaFbreI.png[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety , ale nie. Takie logo to jest 5 minut roboty. Zależy nam na tym , aby logo było UNIKATOWE. Np. W logu Fnatic , możemy wyczytać wszystkie litery drużyny. Clooud 9 3x9. etc. Zależy nam na unikatowym logo. Dlatego zamieściłem ten post , bo nie mam narazie pomysłu na logo i potrzebuję kogoś kto zrobi to za mnie mając pomysł. Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli macie pisać takie teksty to nie odpowiadajcie na ten temat. Sam lata siedzę w photoshopie i zrobiłem logo dla mojego crypticu etc. Tym razem nie mam pomysłu , więc zwróciłem się tutaj. Nie ceńcie się za bardzo , pokazując coś takiego. 50zł to nie jest ani duża ani mała kwota , jednakże sam robiłem loga dla ludzi i to za darmo , więc takie wynagrodzenie jest czymś co powinniście cenić. Proszę o nie pisanie więcej zbędnych odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 zł to nie jest mało za logo?
My nie robimy logo w Photoshopie, bo logo nie robi się w grafice rastrowej. Profesjonalne logo kosztuje powyżej 500 zł i jest robione w programach do grafiki WEKTOROWEJ. Za 50 zł możesz sobie poprosić kolegę, żeby Ci coś w Inkscapie skrobnął. Chyba, że chcesz mieć logo robione "w 5 minut" wtedy 50 zł wystarczy i będzie to logo słabej jakości.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokazałem ci logo adekwatne do ceny robione dosłownie w te 5 minut. Myślisz że jak wsadzisz mi w zęby 5 dych to ci zrobię coś unikatowego? Może jeszcze zatańcze i pocałuje po rączkach bo przecież Ty żeś za darmo robił, dobroczyńca się znalazł.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śmieszne jest to co piszecie guys. Takie logo w 5 minut mogę zrobić sam. Zrobiłem sam milion razy lepsze logo. Nie ceńcie się za bardzo bo to nie jest ani trudna , ani dobrze płatna robota wymagająca zbyt wiele umiejętności. Jeżeli nikt z was nie chce zarobić , to proszę opuścić ten temat i nie odpisywać , gdyż to jest poprostu śmieszne gdy ludzie którzy siedzą tylko w czymś takim aż tak bardzo siebie cenią , nie osiągając tak naprawdę nic. Ja wyznaczyłem ile mogę dać na logo i koniec. Ten kto nie jest chętny OUT. Miłego wieczoru. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zachowujesz się jak dziecko, które dostało na urodziny od babci 50 zł i myśli, że może sobie za to kupić nie wiadomo co. Realia są inne... Jak powiedziałem profesjonalne logo zaczyna się od 500 zł w górę. W miarę dobre logo można kupić za 250-300 zł.

Wyrażasz kompletny brak szacunku do pracy grafików: [quote]"gdyż to jest poprostu śmieszne gdy ludzie którzy siedzą tylko w czymś takim aż tak bardzo siebie cenią , nie osiągając tak naprawdę nic"[/quote] Co to ma znaczyć? Ile ty masz lat?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam lat 19. Mimo tego , że mam wykształconą rodzinę i moi rodzice i dziadkowie z obydwu stron są lekarzami , zawsze byłem nauczony szanowania pieniądza. Śmieszy mnie to jak ktoś się wywyższa tak naprawdę będąc nikim. Czym innym jest szanowanie czyjejś pracy , a czym innym podkreślanie co w życiu osiągnął. Nie myl tych pojęć. Pytanie ile mam lat nie jest na miejscu. Znam nie jedną osobę i 10 i 13 letnią , która ma dużo większą wiedzę od ciebie i naprawdę nie masz nawet skoku do nich. Takim pytaniem udowadniasz właśnie postawioną przeze mnie tezę. Ja napisałem "no offense , ale zawsze mówię prosto z mostu". Skończ się wywyższać gościu , jakbym miał wytykać rzeczy które osiągnąłem , z pewnością wywyższyłbym siebie od ciebie udowadniając to o czym mówiłem. Naucz się szanowania pieniądza , bo może ci go kiedyś zabraknąć. Ja nie będę płacił amatorom 500 zł za takie logo. Już jeden z was pokazał co potrafi. Proszę was.. Ogarnijcie się naprawdę , bo oboje wiemy w jakiej pozycji jesteście i naprawdę pogrążacie się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Śmieszy mnie to jak ktoś się wywyższa tak naprawdę będąc nikim[/quote] Właśnie się dowiedziałem, że jestem nikim, ale nie wiem gdzie się wywyższałem.
[quote]Czym innym jest szanowanie czyjejś pracy , a czym innym podkreślanie co w życiu osiągnął[/quote] A skąd wiesz ile osiągnąłem i ile osiągnęli inni?
[quote]Znam nie jedną osobę i 10 i 13 letnią , która ma dużo większą wiedzę od ciebie i naprawdę nie masz nawet skoku do nich[/quote] Fajnie, ale po czym mnie oceniasz? Skąd wiesz jaką mam wiedzę? Poza tym porównując cię do dziecka nie miałem na myśli posiadanej przez ciebie wiedzy.
[quote]Skończ się wywyższać gościu[/quote] Proszę! Wskaż choć fragment mojej wypowiedzi w której się wywyższam.
[quote]jakbym miał wytykać rzeczy które osiągnąłem , z pewnością wywyższyłbym siebie od ciebie udowadniając to o czym mówiłem[/quote] Brawo! Z góry zakładasz, że osiągnąłeś więcej niż ja. Ciekawe skąd wiesz czego ja dokonałem.
[quote]Naucz się szanowania pieniądza[/quote] Szanuję.
[quote]Ja nie będę płacił amatorom 500 zł za takie logo. Już jeden z was pokazał co potrafi.[/quote] Jakbyś płacić więcej, a nie 50 zł to nie dostałbyś takiego logo, a druga sprawa... Fajnie, że wszyscy na tym forum są amatorami twoim zdaniem.
Trollujesz? Niemożliwe, że można z tak krótkiej wypowiedzi wyciągnąć tyle głupot, a mi się to udało. Ty musisz być trollem.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koleś ma za wysokie mniemanie o sobie.
Przecież nikt się tutaj nie wywyższa bardziej od ciebie, przecież ja nie żądam za te moje bochomazy 500-set złotych, jak bym coś takiego pokazał zleceniodawcy płacący mi 500zł to bym zginął marnie. I jak już tak gadamy o systemie wartości i bla bla bla... szacunek do siebie jest dla mnie ważniejszy od szacunku do pieniądza, dlatego też nikt szanujący siebie i swój czas nie zrobi ci UNIKATOWEGO loga za 50zł!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To idźcie pracować dla tych którzy wam płacą dużo , bo to wy macie wielkie mniemanie o sobie i udowodniłem wam , że nie macie powodu do tego. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co myślisz, że nie ma takich którzy nam płacą dużo? My chcieliśmy tylko wyprowadzić cię z błędu, ale jeśli sam tego nie chcesz to nic z tym nie zrobimy. Niczego nam nie udowodniłeś. Kończąc dyskusję... Wiedz jedynie, że za 50 zł NIKT NIGDY nie zrobi ci dobrego logo, nie mówiąc już o unikatowym czy profesjonalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Móglbym was poprosić o nie nabijanie postów bezsensowną konwersacją? Zgodzę się z wami, że za 50zł to diamentów nie dostanie, lecz jeżeli nie macie zamiaru robić żadnej pracy proszę się nie wypowiadać. I prośił bym także o kulture osobistą i jakieś docinki proszę zatrzymać dla siebię. Reszte konwersacji możecie dokończyć na PW. Kolejne takie posty będą usuwane oraz ostrzeżenia też polecą.

Jestem tylko botem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ponieważ; A - można to zrobić w jednym poście. B - na PW. Ja tutaj widzę więcej niż jeden post i offtopic, to nie jest dział 'Rozmowy'.

Koniec spamowania, kolejne posty nie na temat będą usuwane.
Edytowane przez Gość

Jestem tylko botem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorry, że kontynuuje ten spam ale mnie krew zalewa jak czytam coś takiego. Koleś przyszedł na forum bo myśli, że to miejsce dla amatorów którzy desperacko rzucą się na każą kwotę, do tego wyjeżdża z tępymi argumentami co do braku wiedzy kolegów i porównuje ich z dziećmi. Jeżeli szanowny autor uważa, że ta robota nie jest trudna i nie wymaga żadnych umiejętności to niech sobie sam zrobi to swoje logo, bo przecież umie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wyjaśniłem na czym polega moje zdanie. Praca ta nie wymaga żadnych umiejętności oprócz umiejętności myślenia. Napisałem , że doceniam włożony wysiłek , a nie gdy ktoś się wywyższa. Proszę przeczytaj jeszcze raz , a jeśli nie potrafisz to sjp powinien pomóc. Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=mieti150 post_id=28447 time=1509564067 user_id=4477] Jeżeli macie pisać takie teksty to nie odpowiadajcie na ten temat. Sam lata siedzę w photoshopie i zrobiłem logo dla mojego crypticu etc. Tym razem nie mam pomysłu , więc zwróciłem się tutaj. Nie ceńcie się za bardzo , pokazując coś takiego. 50zł to nie jest ani duża ani mała kwota , jednakże sam robiłem loga dla ludzi i to za darmo , więc takie wynagrodzenie jest czymś co powinniście cenić. Proszę o nie pisanie więcej zbędnych odpowiedzi. [/quote] Nie dogadamy się... gdyby grafika byłaby dla Cb jedyną opcją zarobku na życie - czyt. praca to nie wypisywałbyś takich bzdur, a kolejnymi wpisami mimo, że masz 19 lat pokazałeś swoją dorosłość...szanujmy się kolego drogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=mieti150 post_id=28447 time=1509564067 user_id=4477] Jeżeli macie pisać takie teksty to nie odpowiadajcie na ten temat. Sam lata siedzę w photoshopie i zrobiłem logo dla mojego crypticu etc. Tym razem nie mam pomysłu , więc zwróciłem się tutaj. Nie ceńcie się za bardzo , pokazując coś takiego. 50zł to nie jest ani duża ani mała kwota , jednakże sam robiłem loga dla ludzi i to za darmo , więc takie wynagrodzenie jest czymś co powinniście cenić. Proszę o nie pisanie więcej zbędnych odpowiedzi. [/quote] "Nie ceńcie się za bardzo", "robiłem LOGA dla ludzi i to za darmo", "więc takie wynagrodzenie jest czymś co powinniście cenić" - mowa tutaj o tych 50 zł?

Takim postem obrażasz 99% ludzi na tym forum (zawsze zostaję ten 1%, który za 50 zł wykona to zlecenie). Zastanawiałem się nad tym, czy aby tematu nie przenieść do archiwum jednak zostawię go ku przestrodze innym, jakie podejście ma Klient do grafika.

Życzę powodzenia w szukaniu chętnych na te zlecenie :)

ezgif-5-7ee489f417.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.