Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
_rot21_

Dyplom - identyfikacja wizualna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Uczę się w liceum plastycznym na specjalizacji techniki graficzne, jako że to ostatni rok już w tej szkole będę musiał już brać się za dyplom.
Ze wszystkich zaproponowanych tematów wybrałem identyfikacje wizualną jednoosobowego biura graficznego. (temat jakiej firmy wymyśliłem sam) Jednak nigdy nie może być za pięknie!

Nastawiony na szybką i przyjemną prace zostałem niedawno sprowadzony na ziemie przez mojego nauczyciela, poinformował mnie otóż, iż do mojej pięknej firmy muszę zrobić osobne portfolio.
Nie posiadam niestety takowego, na przestrzeni paru lat w tej szkole tylko raz projektowałem logo na festiwal (jakieś półtora roku temu, zdjecie wrzucam poniżej) głównie to były jakieś plakaty.
Więc tak naprawdę będe musiał teraz robić dyplomy w dyplomie.

I eh... w wakacje byłem w robocie, zarobiłem na komputer i od niedawno dopiero zacząłem prace w domu, a loga projektuje od... wczoraj :D

Planuje zrobić około 6/8 logotypów, 1 lub 2 identyfikacje wybranej firmy oraz może jakieś plakaty i ulotki tam wrzucę żeby to jakoś wyglądało. (nie wspominam juz o całej identyfikacji mojej firmy)
Mam wielką nadzieję że pomożecie i wrzucane prze zemnie projekty szczerze ocenicie.

Zrobiłem 1 logo dla treningu wczoraj prawdziwej firmy co sie na cortonie ogłosiła, osoba ta chciała po prostu nowoczesne, eleganckie logo bez nawiązywania bezpośrednio do zębów z tego co pamiętam...

https://i.imgur.com/Q7N9rIC.png[/img]

logo z klasy 1/2 liceum na potrzeby szkolnego zadania, już dodaje tak dla urozmaicenia tylko.
https://i.imgur.com/qrUdjIt.png?1
[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi