Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
angle4cor

Logo dla bloga tematycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Logo
Tematyka: - Blog o wrestlingu
Dodatkowe informacje: - Mam pewien pomysł na logo. Nazwa bloga, to "PULS WRESTLINGU" i chciałbym, aby była zawarta na logo. Poza tym mam pomysł na skojarzenie słowa puls i wrestling - w roli pulsu tak zwana linia życia, czyli ten zarys bicia serca "umieszczony" na linach ringu. Liny powinny być różnych rozmiarów - najdłuższa u góry, krótsza w środku i najkrótsza na dole. Nazwę umieściłbym na dole przy "krawędzi ringu". Mam pewien na szybko narysowany szkic:

[img]http://i68.tinypic.com/n30qjn.jpg[/img]

Na rysunku ta krawędź ringu z nazwą forum jest dosyć duża, ale na logo główny nacisk może być położony na liny i tę linię bicia serca. Zresztą, zobaczymy jak to wygląda w bardziej profesjonalnym wykonaniu. Zależałoby mi na wersjach, które można umieścić na białe i czarne tło. To jest mój pomysł, ale jeżeli znalazłby ktoś jakiś inny ciekawy sposób na skojarzenie tych dwóch słów z tematyką bloga, to oczywiście chętnie zobaczę propozycję.
Kwota wynagrodzenia: - 50pln
Sposób wynagrodzenia: - PayPal
Termin wykonania: - 12.10.17 lub wcześniej jeżeli pojawi się satysfakcjonująca propozycja
Kontakt: - email - angle4cor(at)gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Te logo jest trochę zbyt pastelowe i czcionka w nazwie forum niezbyt pasuje.

Może pomogę bardziej, że logo ma się wpasować do takiego skinu:
https://demo.wphoot.com/hoot-ubix/testing-comments-paginated/

Kolory nie są raczej potrzebne, może jedynie na tę linie bicia serca, chociaż to też kwestia dyskusyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kontaktowałem się przez prywatną wiadomość z jednym z autorów powyższych prac. Czekam jednak na odpowiedź. Powiadomie o zamknięciu tematu w tym wątku, gdy będzie już po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie otrzymałem żadnego emaila z prywatną wiadomością i dlatego później ją odczytałem. Temat można zamknąć. Dziękuje za wszystkie propozycje.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.