Skocz do zawartości

Szukam konkretnej grafiki STAR WARS w duzej rozdzielczosci -fototapeta do pokoju syna /nietypowy wymiar sciany:(

Magda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dłuzszego czasu (bezskutecznie )szukam grafiki do wydruku na sciane o wymiarach 120cm wysok x 330 cm szerokosci.
Firmy internetowe bardzo chetnie podejmą sie wydruku ,ale nie wyszukuja grafik:

,,......By wydruk fototapety miał dobrą jakość, grafika powinna mieć minimalny rozmiar 3780x2717 pikseli.....''

Czyli reasumujac szukam Fototapety Battle of Hoth /Bitwa AT-AT o rozmiarze rozmiar 3780x2717 pikseli.....

Link z wymarzonym obrazem dziecka ponizej:

http://www.galeriaplakatu.com/plakaty/star-wars-gwiezdne-wojny-bitwa-hoth-plakat?from=listing

ewentualnie cos zblizonego:

https://www.google.pl/search?q=star+wars+bitwa+o+hoth&biw=1242&bih=697&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj9yb-DlcnRAhVLnRoKHb0_BkUQ_AUIBigB#imgdii=tlgYibA46hL1-M:&imgrc=JsdyKbwTRz6uwM:&spf=1510316446015

Bardzo proszę o wsparcie.
Magda

• Administrator
To nie takie łatwe. Skoro wydawca gry nie wygenerował takiego zrzutu w rozdzielczości 4k to chyba jedynym wyjściem jest zlecić stworzenie tego od zera z modelowaniem itp. na podane wymiary i nie będzie problemu jednak to może trochę kosztować. To nie jest moja dziedzina więc nie podam ile, ale można założyć u nas zlecenie płatne.

Może @Kir4 pomoże? :D

A jakby coś [url=https://images.baur.de/is/image/empiriecom/ext/original/papiertapete-komar-star-wars-battle-of-hoth-368-254-cm-14004413.jpg]takiego?[/url]
Rozdzielczość zbliżona, da się kupić np. [url=https://tapetuj.pl/category/fototapety-star-wars]tutaj[/url] no albo można ten obrazek powyżej dopasować i dać do druku.

[quote=Barbasia post_id=28770 time=1510337990 user_id=4516] Matteom, żyleta to nie jest. Może ma i zbliżoną liczbę pikseli, ale według mnie jest już po przynajmniej jednym resizie. [/quote] Co nie zmienia faktu, że może się nadać, bo na ścianę raczej nie patrzy się z małej odległości, żeby zobaczyć szczegóły, a z trochę większej, żeby widzieć całość. Lepszej grafiki w podobnej rozdzielczości mi się znaleźć nie udało.

Musi byc dobra jakosc , to jest sciana w pokoju -dodatkowo sciana boczna.Aby uzyskac fajny efekt musi byc bardzo dobra jakosc wyduku ..
Zaproponowana opcja alternatywna nie bedzie za dobra poniewaz zdjeciu /obraz musi byc bardziej panorama tak jak wspominalam wysokosc sciany to tylko 120cm ..a szerokosc ponad 3 metry.

[size=85][color=#8c90a8]Dodano 2 minuty 19 sekund temu
[quote=Damian post_id=28756 time=1510320966 user_id=29] To nie takie łatwe. Skoro wydawca gry nie wygenerował takiego zrzutu w rozdzielczości 4k to chyba jedynym wyjściem jest zlecić stworzenie tego od zera z modelowaniem itp. na podane wymiary i nie będzie problemu jednak to może trochę kosztować. To nie jest moja dziedzina więc nie podam ile, ale można założyć u nas zlecenie płatne.

Może @@Kir4 pomoże? :D[/quote]
Kir4 czy jest to realny temat do realizacji I jesli tak to o jakiej cenie mowimy?pozdrawiam

Pytanie tylko czy zależy ci aby to był obraz maksymalnie zbliżony do oryginału. Można po prostu stworzyć fotomanipulację w podobnym klimacie, bo same stocki tych maszyn są dostępne i to w całkiem przyzwoitej jakości, trzeba jeszcze znaleźć zimowe widoki (starwarsowe lub zwykłe fotki) i ładnie je posklejać.

PS: te podane rozmiary i tak są małe imo, sam jestem w trakcie sprawdzania wymagań co do druku (żeby zrobić komuś prezent na święta) i dowiedziałem się, że chcąc mieć dobry obraz 60x40cm muszę prackę robić w rozdzielczości 7086x4724 .. nie wiem czy dam radę, mój gtx już praktycznie leży i kwiczy ;___;
Edytowane przez Gość

sdsdgsg.png.91e15fcd4ed8e7b5ee7d9209eca1f40f.png