Skocz do zawartości

Logotyp oraz tapeta

Leśny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Logotyp oraz tapeta
Tematyka: - Produkcja muzyczna
Dodatkowe informacje: - Witam, jestem producentem muzycznym i potrzebuję tapety na monitory w studio oraz logotypu między innymi na awatar w serwisie YT, Instagram etc. Chciałbym, żeby całość była utrzymana w kolorystyce [color=#FFFFFF]silver i [color=#8040BF]magenta. Potrzebuje logotypu unikalnego, po którym byłbym rozpoznawalny. Chodzi mi po głowie jakieś drzewko w stylu figury Trefl w kartach i do tego jakoś wkomponowane coś zeby kojarzyło się też z muzyką. Chciałbym również , żeby na tapecie jak i logotypie znajdował się napis "Leśny". Wymiary tapety to: 1920x1080 (1080p)
Kwota wynagrodzenia: - Myślę, że się dogadamy (w granicach rozsądku nie jestem jeszcze profesjonalistą w swoim fachu więc też nie zarabiam milionów)
Sposób wynagrodzenia: - Przelew, PSC ew. inne
Termin wykonania: - Nie spieszy mi się
Kontakt: - Tutaj, GG: 19001358, tel. 793627443

[quote=MPemix post_id=30899 time=1516547487 user_id=4799] A może przypadnie Panu do gustu bardziej minimalistyczna propozycja? ;)

[img]https://zapodaj.net/images/8b883b31d4c41.png[/img]

Pozdrawiam. [/quote]
Kurcze, dokładnie coś takiego miałem w głowie! Zmienił / dodałbym parę detali. Proszę o jakiś kontakt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.