Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Ile czasu może zająć opanowanie photoshopa w stopniu bardzo dobrym?


Eryk12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dopiero zaczynam przygodę z grafiką i zacząłem od nauki programu Photoshop. Ile czasu może zająć opanowanie tego programu w stopniu, który pozwoli na swobodne projektowanie stron www, logo, banerów, itp
Mogę przeznaczyć na naukę 4 godziny dziennie. Kupiłem na razie kurs podstawowy na eduweb i powoli go przerabiam.

Będę wdzięczny za wasze sugestie i porady :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Myślę, że opanowanie programu to nie wszystko, trzeba jeszcze mieć pomysłowość i być kreatywną osobom, ale tak po kilku tygodniach, miesiącach już można próbować robić takie rzeczy i zlecenia - oczywiście jeśli nie są na czas, że trzeba wykonać je jak najszybciej, bo w takiej sytuacji to już praktyka kilku letnia by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zawsze byłem zdania, że wszelakie kursy i studia w kierunku graficznym są  ......... warte . Nie mówię, że każdy pojedynczy ale według mnie więcej nauczysz się próbując, błądząc, szukając w programie niż na studiach czy kursach. Ja w 10 lat zacząłem się interesować GIMP'em, rok później załatwiłem sobie pirata PS'a i próbowałem sam, jak nie sam, to z tutorialami aż odłożyłem sobie na oryginalne Adobe. Potem zacząłem próbować drobne zlecenia charytatywnie dla lokalnych klubów itp. Teraz jestem grafikiem drużyny Rugby z mojego miasta, pracuję 8 godzin dziennie za ponadprzeciętną stawkę na umowie o pracę jako grafik, a kolega który studiował grafikę pracuje w jakimś corpo gdzie jest jakimś kimś tam działu kreatywności czy czegoś. Zarabia 1800 na zleceniówce i wątpie, że spędza czas tam robiąc projekty. NIE KAŻĘ, ale polecam odpuścić sobie kursy i uczyć się metodą prób i błędów, ale to moje subiektywne zdanie wyciągnięte na podstawie obserwacji samego siebie i mojego otoczenia. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Invictus A zes temat odgrzebal, ale zeby nie bylo odpowiedz na dole. 

 

@Eryk12 

Cytat

By zostać ekspertem w jakiejś dziedzinie, trzeba poświęcić na to 10 tysięcy godzin - taką tezę postawił kiedyś psycholog K. Anders Ericsson, który badał wybitnych specjalistów z różnych branż i zawodów. 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Edytowane przez Sven1789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.