Skocz do zawartości

Font i mockup (?).

emte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Elo standardowo, potrzebuję pomocy. Potrzebuję darmowego frontu jak najbardziej zbliżone go do tego chodzi o napis GOTHWID[img]https://ibb.co/iSez87/img]
Druga sprawa jest taka że nie mogę znaleźć nigdzie fajnego mockupu bluzy gdzie będę mógł sobie projektować różne wzory, wiem że macie swoje zbiory i bym skorzystał z nich bo na necie z tych darmowych nic mi nie leży. Odpłacę się wielką wdzięcznością miśki. :)

[quote=emte post_id=31730 time=1518561784 user_id=2952] Siema Elo standardowo, potrzebuję pomocy. Potrzebuję darmowego frontu jak najbardziej zbliżone go do tego chodzi o napis GOTHWID[img]https://ibb.co/iSez87/img][/quote] Proponuję wejść na google fonts i poszukać sobie podobnego fontu.
[quote=emte post_id=31730 time=1518561784 user_id=2952] Druga sprawa jest taka że nie mogę znaleźć nigdzie fajnego mockupu bluzy gdzie będę mógł sobie projektować różne wzory, wiem że macie swoje zbiory i bym skorzystał z nich bo na necie z tych darmowych nic mi nie leży. Odpłacę się wielką wdzięcznością miśki. :)[/quote] Czyli liczysz na to, że ktoś da Ci kupiony mockup i Ty sobie go wykorzystasz? :)
Spełniam sny, prawie nie śpiąc.

• 1 miesiąc temu...
[quote=Krystix post_id=31735 time=1518597846 user_id=4903] [quote=emte post_id=31730 time=1518561784 user_id=2952] Siema Elo standardowo, potrzebuję pomocy. Potrzebuję darmowego frontu jak najbardziej zbliżone go do tego chodzi o napis GOTHWID[img]https://ibb.co/iSez87/img][/quote] Proponuję wejść na google fonts i poszukać sobie podobnego fontu.
[quote=emte post_id=31730 time=1518561784 user_id=2952] Druga sprawa jest taka że nie mogę znaleźć nigdzie fajnego mockupu bluzy gdzie będę mógł sobie projektować różne wzory, wiem że macie swoje zbiory i bym skorzystał z nich bo na necie z tych darmowych nic mi nie leży. Odpłacę się wielką wdzięcznością miśki. :)[/quote] Czyli liczysz na to, że ktoś da Ci kupiony mockup i Ty sobie go wykorzystasz? :)[/quote]
Nie licze na zakupiony mockup, licze że ktoś znalazł, odkopał jakiś super mockup z necie za darmo i się nim podzieli.