Skocz do zawartości

Logo + Tło do SoundCloud

PeterMatt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebował bym ciekawego loga z moją artystyczną nazwą Peter Matt w rozmiarze ok. 1000x1000 pikseli , dodatkowo potrzebował bym tła do SoundCloud.com o podobnym klimacie w rozmiarze 2480x520 pikseli.
Ja sam potrafię stworzyć coś takiego ale nie wygląda to tak profesjonalnie jak bym chciał.
Oferuję cenę ok. 50zł za te zlecenie, cena nie powala ale wydaje mi się że uda się komuś stworzyć coś ciekawego.
Czekam na propozycje, pozdrawiam ! ;)

Może podam jakiś przykład:
https://drive.google.com/file/d/1VPDJgSJdZIFcakhMY6JV-NgCusg5umXg/view?usp=sharing

Bardzo podoba mi się tutaj proste czarne tło myślę że będzie odpowiednie + jakaś ciekawa grafika na środku jak na przykładzie. Głównie chodzi mi o fajny pomysł, ciekawą czcionkę jak na obrazku wyżej, kwadratowe logo też posiada czarne tło dlatego fajnie łączy się z grafiką z tyłu tworząc jedną całość którą w rzeczywistości nie jest bo to dwie grafiki. Myślę że spokojnie można skopiować pomysł z mojego przykładu, bo przede wszystkim jest prosty i robi robotę. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.