Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane System konkursów


Sz@jba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proponuję jakiś nowy system konkursów bo ten obecny to jest masakra, jakieś ograniczenia np min 50 postów czy coś,
głosują kompletni amatorzy, pewnie większość nawet nie otwiera pracy np tutaj:
http://grafinity.pl/konkursy-glosuj-356
Moja w oddaleniu jest bardzo przycięta, połowy loga nie widać, pewnie nawet nikt nie otworzył tylko patrzył po miniaturze, wygra najlepiej widoczny projekt w kadrze miniatury...
wiem nie zrobiłem ekstra loga, machnąłem na szybko, ale dostateczne aby przy takiej słabej konkurencji wygrać a nie 3 miejsce zająć.
Wiem, też, że to tylko zabawa, nie przywiązuje do tych konkursów tutaj jakoś wagi ponieważ mam co robić, ale jak się już bawimy to niech to ma sens.

Dodatkowo siła głosów, np osoba, która wygrała 2x konkurs na logo jej głos ma siłę 4 pkt, a ktoś kto wygrał 1x konkurs na logo jego głos ma 2pkt. Reszta po 1 pkt.
Przemyślcie to bo na razie to jest masakra z tymi konkursami, są bardzo nie sprawiedliwe.
Weryfikujecie w ogóle czy ktoś nie głosuje z własnych multi kont?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Norbert post_id=32607 time=1520419285 user_id=998] i tak te pkt nie mają znaczenia, ale przyznam tobie rację :)[/quote] No nie mają, jak mam zapierdziel to nie zrobię projektu tutaj na konkurs skoro nie wyrabiam się z komercyjnymi,
ale jak już człowiek coś machnie to niech to chociaż będzie sprawiedliwe ocenione i niech cieszy, nie samą pracą człowiek żyje. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Po to wprowadziliśmy wymagane 10 postów, żeby zapobiec głosowaniom na prace kolegów.
Można lekko zmienić wyświetlanie prac tak żeby każda była dobrze widoczna.

Przykład: [attachment=0]2018-03-07 11_59_23-Głosowanie - Logo dwutygodniowe #49 - Forum graficzne Grafinity.pl – Opera.png[/attachment] Jeżeli macie jakieś propozycje to śmiało możecie wysyłać w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A w moim odczuciu zwyczajnie kogoś boli "coś", że nie wygrał konkursu ;) To nie pierwszy taki przypadek, że tylko jedna osoba ma pretensje do wszystkich, "dlaczego to zająłem takie miejsce, a nie inne". Po to wprowadziliśmy ograniczenia w głosowaniu od X postów, aby zapobiec tworzeniu multikont żeby nie głosować na siebie.

Myślę, że sposób o którym napisał kermi1313 będzie najlepszym rozwiązaniem czyli głosowanie dopiero po sprawdzeniu pracy w pełnych rozmiarach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boli jak wygrywają projekty, od których oczy bolą? Mnie jako grafika boli. Na tyle ile lat w tym siedzę na tyle wiem, że coś wpływa na źle ocenianie projektów i tyle.
Tak była już taka sytuacja, że o tym pisałem z PM, kiedy wyżej były nie dopracowane projekty z masą błędów w tym jeden totalnie amatorski, więc chyba coś jest na rzeczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
W ocenianiu jakiejś pracy liczy się również pomysł, być może to on zdecydował o miejscach. Zresztą jak dla mnie powinieneś być max. na 2 miejscu, pierwsze logo podoba mi się najbardziej ;) Tak działa demokracja i też mnie boli, że mamy taki ustrój :P
Jestem zdania Damian, jeśli by Cię to nie obchodziło tak bardzo jak napisałeś w pierwszym poście to ten temat by się nie pojawił. Pomysł kermi1313 wydaję się OK, ale nie zmieni on wiele. Jak ktoś będzie chciał zagłosować na jedną pracę bez oceniania wszystkich to i tak kliknie, powiększy i zagłosuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Adipe post_id=32629 time=1520427850 user_id=1601] Jak ktoś będzie chciał zagłosować na jedną pracę bez oceniania wszystkich to i tak kliknie, powiększy i zagłosuje. [/quote] Tego nigdy nie zmienisz, jak ktoś bedzie chciał na jedną jedyną pracę zagłosować to i tak zagłosuje, nawet jeśli będzie musiał otworzyć wszystkie inne i nawet jak ich bedzie 20 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.