Skocz do zawartości

Witam wszystkich po długiej nieobecności

MX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co ja bym zmienił to dałbym ten pasek pionowy przy dr. dre i location na grubość 1 px. Super projekt, bardzo mi się podoba. Ma duży potencjał na animowaną stronę. Jakbyś potrzebował go ładnie okodawać to zapraszam :)

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze zasadnicze pytanie, co to znaczy:

image.png.c939a8c2fc8dd993c5329b60e85b1e57.png

Zwiększyłbym odstęp pomiędzy literami w nawigacji:

image.thumb.png.89e89ff6822caee196c26b3c44982a8d.png

Pozatym to jest ładnie, schludnie i wiadomo do czego jest ta strona i co ona przedstawia.

Jednak po obejrzeniu projektu jeszcze raz ten slider jest trochę dziwny, ze względu na to, że jak na niego patrzę, to on się przesuwa tylko w lewą stronę, bo tak pokazuje strzałka co jest dziwne dla przeciętnego człowieka.

• Lubię to! 1

Ikona pełni funkcję powiadomienia. Jeśli chodzi o font to uważam, że jego odstęp jest odpowiedni, ale dziękuję za zwrócenie na to uwagi. Slider może być trochę „dziwny” dla przeciętnego użytkownika, ale taki był zamysł.

Edytowane przez MX

• 2 tygodnie później...

Witam, długo nic nie wrzucałem, dlatego postanowiłem się zebrać i wykreować nowy design. Proszę użytkowników o aktywne komentowanie, ponieważ najbardziej zależy mi na feedback'u moich projektów ? Projekt rownież znajduję się na moim dribbble: https://dribbble.com/shots/4813393-Taskter

02 - Task Manager - 1.png

Edytowane przez MX
  • Lubię to! 2

Kurcze, wiem, że Twoje prace są na wysokim poziomie, ale ta najnowsza, chyba porażka. Cień w panelu bocznym jest dziwny, chyba go nie trzeba dawać, zwykła rameczka wystarczyłaby w moich oczach. Jedynie jaką ramkę bym dał, to w tym pasku co odziela "header" z resztą strony. Widzę, że próbowałeś to zrobić w stylu material design, ale trzeba to przestudiować.

W kartach zmniejszyłbym zaokrąglenie i krycie cienia, żeby wyglądało to bardziej naturalnie. Widziałbym jakiś jeszcze przycisk read more albo przyciski do edycji w tych kartach do zadań, bo cholera wie co one oznaczają, lub jakiś krótki opis każdego z osobna.

Edytowane przez tanuki
  • Dzięki! 1

• Administrator
11 godzin temu, Marek napisał:

Zmniejsz cienie, bo są zbyt intensywne. Dodaj więcej bieli, lekko szare rameczki i będzie o niebo lepiej. ?

Dokładnie. Zrób projekt żeby był bardziej subtelny i delikatniejszy. Aktualnie jest zbyt kontrastowy.

• 3 tygodnie później...

Dobra uwaga @Piotrek. Też o tym myślałem i jedynym rozwiązaniem byłoby dodanie animacji znikania ostatniego albumu, dzięki czemu informacja zostałaby w stałym rozmiarze. Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi.

Edytowane przez MX

Godzinę temu, Piotrek napisał:

Albo stopniowe blurowanie pozostałych albumów (tych niewyróżnionych) i na tym nakładanie informacji - zawsze obok aktualnego albumu ?

Można próbować

Myślę, że teraz będzie okej ?

DribFinal.gif

• Lubię to! 3