Skocz do zawartości

Etykietka na pojemnik z owocami

potenżny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy:etykieta

Tematyka:owoce borówki

Dodatkowe informacje:Potrzebuję etykietkę którą będę naklejał na pojemniczek z owocami borówki.Wymiary 4x6cm(4 wyskość,6 szer) Wyobrażam sobie to tak że na środku widnieje jakiś motyw owoców borówki z listkami a pod nim dość spory napis Borówka Wysoka.reszta informacji jakie muszą się znaleźć na etykietce to:

Uprawiana bez środków ochrony roślin(musi być to informacja w miarę czytelna,wyróżniona)

Waga netto 250gram

.Odmiana Bluecrop lub Jersey(potrzebne 2 egzemplarze etykiety różniące się tylko tymi słowami) informacje moga być mniej czytelne

dane kontaktowe czyli adres strony(wyróżnione), nazwa gospodarstwa(Gospodarstwo Ogrodniczo-Sadownicze Moje Imię i Nazwisko-podam już na koniec) adres,telefon.ew. nr. NIP

Kwota wynagrodzenia:70zł

Sposób wynagrodzenia:przelew

Termin wykonania: 5-7dni

Kontakt:pw

UWAGA

Ogólnie rzecz biorąc szukam grafika na kilka profesjonalnych zleceń, następnym zleceniem które potrzebuję będzie również etykietka na puszkę z wszelkimi wymogami dot. zamieszczenia kodów kreskowych itd.Oczywiście w innych pieniądzach.Powyższe zlecenie traktuję jako w pewnym rodzaju konkurs z którego zwycięzcą prawdopodobnie podejmę dalszą współpracę gdyż nie mam zwyczajnie czasu na każdorazowe zakładanie tematów. Jeśli chodzi o mnie to korzystałem już ze starego forum grafika.pl,jednak nie posiadam kontaktu z Panem który wykonywał dla mnie wcześniej pracę i muszę szukać od nowa ? Graficy z doświadczenie w projektowaniu etykiet mile widziani.

edit:

zamieszczam zdjęcie wieczka z karteczką w kształcie przyszłej etykiety.

https://zapodaj.net/c1d51f2ede03f.png.html

Edytowane przez potenżny

Witam. Załączam moją propozycję. Oczywiście w razie potrzeby mogę wprowadzić poprawki. Pozdrawiam

Boróki.jpgboroweki.jpg

EDIT: Przepraszam, przed dodaniem pracy zapomniałem poprawić "S" na "Ś". Jeżeli moja praca zostanie wybrana to oczywiście to poprawię.

Edytowane przez Skorpion

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.