Skocz do zawartości

DP

Piotrxyz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem nieźle co prawda dopiero początki z tego co widzę i co jak co nie jestem ekspertem w DP ale jeśli nie nakładałeś na siebie oryginału to spox ? resztą to sprawa osobista.

co prawda nie ma sensu iść totalnie w oryginał,postaraj się nałożyć tekstury na twarz, nie jest to zabronione a na bardziej wskazane mnóstwo osób tak robi... i też przydał by się jakiś obrys żeby podkreślić krawędzie + poszukaj sobie jakiegoś stuff-u oryginalnego i mean pack *brush* grześ trzyma poziom w tym temacie cały czas coś wrzuca więc zajrzyj ? Albo idź pod  adres wojtka ale tutaj w grę wchodzi 3D.

https://www.artstation.com/rutkowski

robisz jakiś szkic bazowy ?

kFbC67V.png.479ca2cd9dc9bb557629d38150b3ac88.png

W dniu 3.06.2018 o 19:12, Darthu napisał:

robisz jakiś szkic bazowy ?

Tak,lecz nie robie tego zbyt starannie :P glownie staram sie zaczynac  od kolorów

Wzoruje sie troche na pracach Aarona Griffina

np na takiej 1zb9t91.jpg

,choc akurat ta była robiona na ipadzie i duzo łatwiej jest mu robic takie cuda

dobra,tuta moja kolejna praca, sredniawo mi wyszła lecz mimo wszystko najwazniejsza jest praktyka :P

uyyuyuyu.png

Edytowane przez Piotrxyz
  • Lubię to! 1

CO prawda na początku zakładaj z której albo gdzie kontrujesz całe światło i bardzo mocno ciśnij na refleksy na twarzy np jeśli ta praca wzorowana by jej nie miała ,to cały urok przepada i z tego co widzę koleś używa twardych brushów myślę że jak nabierzesz wprawy i mean opanujesz sylwetkę możesz śmiało walić w kolory bo to kolejna i bardzo trudna sprawa.

A co do szkicu to nie chodzi o staranność ale o twój pomysł - musisz po prostu przelać to na czysty papier (tutaj ps) później wiadomo w procesie się coś zawsze zmienia - dodajesz z głównego założenie. I super że leci ci taki niedokładny styl,chyba najłatwiejsza sprawa co do progresu, lecisz na ilość a nie dokładność,więcej opanujesz w krótszym czasie no i jeśli cię to jara to nie ma problemu w rok zrobić ogromny postęp.

I koniecznie poszukaj dobrej paki z brushami - najlepiej zaczynaj zaraz z twardych szybciej ci pójdzie + te tekstury na samo wykończenie pracy ale z tym ostrożnie.

• Lubię to! 1

kFbC67V.png.479ca2cd9dc9bb557629d38150b3ac88.png

• Administrator

Jestem tego samego zdania co Jakub powinieneś stworzyć oddzielny temat dla twoich tagów.

Ale jak już wrzuciłeś tutaj ?

To prace sztosik, niektóre wyglądają słabo np ta:

2zqyb6t.png

Wyróżnia się spośród innych i wygląda strasznie ubogo od pozostałych jakbyś wgl pomysłu nie miał ?

• Lubię to! 1

23 godziny temu, Rafał napisał:

Jestem tego samego zdania co Jakub powinieneś stworzyć oddzielny temat dla twoich tagów.

Ale jak już wrzuciłeś tutaj ?

To prace sztosik, niektóre wyglądają słabo np ta:

2zqyb6t.png

Wyróżnia się spośród innych i wygląda strasznie ubogo od pozostałych jakbyś wgl pomysłu nie miał ?

zrobiłem ją w 2013/2014 roku ,czyli na poczatku zabawy z photoshopem ?

reszta jest duzo nowsz

• Lubię to! 1

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

teraz pilkarz Chelsea - Jorghinho

teczowke zmodyfikowałem z podstawowego zielonego na niebieskiego-celowo,by zaznaczyc przynalezenie zawodnika do klubu,ktory ma niebieskie barwy(chelsea)

kolor teczowki "ukradłem' pewnej aktorce,nawet ją namalowałem :P

11.jpg

Edytowane przez Piotrxyz
  • Super! 1