Skocz do zawartości

Grafika na kanał youtube

danto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Grafika na kanał youtube

Tematyka: Tematyka kibicowska

Dodatkowe informacje: Potrzebuje grafiki na kanał youtube. Wymiary zgodne z youtube. Na grafice ma znajdować się w tle kilka fotek kibiców z jakimiś oprawami itp i na tym napis StylKibica.net i z boku jakoś napis Football Fan TV

Kwota wynagrodzenia: 100zł

Sposób wynagrodzenia: papyal / wpłata na konto

Termin wykonania: 15.06.2018

Kontakt: w temacie lub pw

Witam wysyłam swoją propozycję w linku ?  

Link - https://imgur.com/a/HWuLKDz

33g4JU5.jpg

Zrobiłem surowe kolory przeplatane z czerwienią itp  żeby podkreślić barwy kibicowskie między innymi ... uznałem że kolor czerwień szary/biały będzie się najlepiej kojarzył z piłką/kibicowaniem ? czekam na odpowiedz 

Znak wodny zostanie zdjęty po wybraniu pracy 

Ze względu na brak zainteresowania tematem od kilku dni oraz brak wykonania pracy spełniającej naszym wymaganiom proszę moderatora o zamknięcie tematu. 

Skontaktujemy się z osobą Derox, jego praca była najbardziej zblizona do naszych wytycznych i wpadła nam w oko. Mamy nadzieje, że razem uda nam się stworzyć ta jedyną. 

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na wykonanie dla nas dotychczasowych prac. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.