Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Poszukujemy nowego moderatora

Damian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Z racji coraz większej aktywności na forum postanowiliśmy przyjąć w nasze szeregi nowego moderatora. <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://spacecms.eu/profile/494-fox/?do=hovercard" data-mentionid="494" href="https://grafinity.pl/profile/494-fox/" id="ips_uid_3">@FoX</a> jest niestety mało aktywny i jesteśmy zmuszeni go zdegradować do poziomu użytkownika. Na początku przedstawimy nasze wymagania:

• dojrzałość - nie ważne ile masz lat, ważne, jak będziesz wywiązywać się ze swojej roli.
  • aktywność - oprócz pisania postów fajnie też jeśli z nami porozmawiasz na czacie. Dobre stosunki i humor to podstawa.
  • chęci - nie chcemy moderatora na 3 dni. Szukamy kogoś, komu naprawdę zależy i nie zacznie nagle olewać moderowania (oczywiście rozumiemy nieobecności z powodów osobistych, ale chcemy o tym wiedzieć).
  • kreatywność - fajnie, gdybyś też miał głowę pełną pomysłów, aby forum dalej się rozwijało i było przyjemnym miejscem do zabicia wolnego czasu.
  • Wzór składania podań. Składajcie je w tym temacie pisząc post. [color=#B22222]Proszę, abyście nie komentowali zgłoszeń.

• Imię oraz wiek:  
  • Ilość wolnego czasu:  
  • Dlaczego właśnie Ty?:  
  • Kontakt:  
  • Wszystkie podania rozpatrzymy jeszcze w starym roku, aby nowy zacząć z nową ekipą. 

<ul style="color:rgb(110,136,150);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">
    <strong style="font-weight:bold;">Imię oraz wiek</strong>:  
  • <li>
    Mam na imię Marcin, urodziłem się 15 stycznia 2000 roku. Z prostych obliczeń wynika, iż mam 15 lat lecz nie długo wybije ta 16 i coraz bliżej do wymarzonego "prawka".
  • </li>

<strong style="font-weight:bold;">Ilość wolnego czasu</strong>:  
  • <li>
    Jak wiadomo, jeszcze "gimbus". Czasu mam dość sporo, oczywiście nie jestem no-lifem mam znajomych, jakieś zajęcia (kulinarne, PPOŻ, BRD), lubię sobie również czasami pograć z kolegami w CS:GO czy LoL, aczkolwiek forum będzie na najwyższym miejscu z zadań do zrobienia "w internetach".
  • </li>

<strong style="font-weight:bold;">Dlaczego właśnie Ty?</strong>:  
  • <li>
    Może jestem młody, kontrowersyjny, czasami burzliwy i nieznośny, ale potrafię zadbać do porządek i kulturę na forum. Nie jestem takim typowym regulamintorem, że błąd - od razu karam. Umiem z kimś porozmawiać, wytłumaczyć, że zrobił źle i aby tak więcej nie robił. Moim zdaniem jestem odpowiednią osobą na stanowisko. Mimo wieku, jestem bardzo dojrzały, myślę, że widać to po mnie. Choć czasami sam widzę, że zachowuje się jak gimbus (podirytowanie, głupawka). Sądzę, że były bym dobrym moderatorem i chciałbym zaliczyć chociaż okres próbny. 
  • </li>

<strong style="font-weight:bold;">Kontakt</strong>:  
  • <li>
    GG: 52104685
  • E-mail: marcin5315@o2.pl
  • Jeśli chodzi o inne forum kontaktu to zapraszam na PW.
  • </li>
    </ul>[align=right]Pozdrawiam,[align=right]Marcin Cinq. *********
    Edytowane przez Gość

<ul style="color:rgb(110,136,150);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;background-color:rgb(215,215,215);">
    <strong style="font-weight:bold;">Imię oraz wiek</strong>:  Mam na imię Piotrek, urodziłem się 14 marca 2000r. Mieszkam w Radomsku, interesuję się kodowaniem.

<strong style="font-weight:bold;">Ilość wolnego czasu</strong>: Dni powszednie; 2-3 godzin, weekend - do 24 godzin ;]

<strong style="font-weight:bold;">Dlaczego właśnie Ty?</strong>: Ponieważ jestem na forum codziennie, a także spędzam na nim dużo czasu, co z resztą widać. Nawet gdy wychodzę gdzieś, to mam odpalone forum na telefonie. Najczęściej wykazuję się dużą kulturą osobistą. Nie popełniam błędów ortograficznych (staram się) , czasami mi się zdarza, gdy pisze szybko.

• <li>
    Gadu-Gadu: 45342474.
  • E-Mail: X-Men2018@wp.plKontakt@ResidenT.xaa.pl.
  • Gmail: PiotrBartnik00[AT]Gmail.com.
  • </li>
    </ul>[align=right][AT] -> @ [align=right]Wesołego nowego roku![align=right]Pozdrawiam, ResidenT [ResidenT.xaa.pl].

<ul style="color:rgb(110,136,150);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">
    <strong style="font-weight:bold;">Imię oraz wiek</strong>:  Mam na imię Dawid,urodziłem się we wrześniu 1999 roku,więc w 2016 będę miał 17 lat.

<strong style="font-weight:bold;">Ilość wolnego czasu</strong>:  W ciągu tygodnia,gdy mam szkołę jest to około dwie/trzy godziny,jeśli chodzi o weekendy i dni wolne jest to prawie cały dzień.

<strong style="font-weight:bold;">Dlaczego właśnie Ty?</strong>: Na forum staram się przebywać codziennie,odwiedzam je kilkanaście razy dziennie.Często udzielam się w różnych tematach,dodaje swoje propozycje dotyczące forum,które moim zdaniem by je rozwinęły.Jestem aktywny w mojej galerii,w której dodaje moje prace,nie są one świetne,lecz cały czas staram się,aby były lepsze.Od niedawna zajmuje się także tworzeniem stron,więc moja aktywność  dotrze i do tego działu.Jestem sumienną osobą,także w każdą swoją pracę wkładam 100%,nie pomijając najmniejszego szczegółu.Mam już kilka pomysłów dotyczących forum,które moim zdaniem pozwoliły by mu się rozwinąć.Staram się także być aktywny na chacie.Nie popełniam błędów ortograficznych,co jest też ważną rzeczą w pracy moderatora.Myślę,że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko,także liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.Pozdrawiam i przy okazji życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku.

</ul>
            Steam - FanBarcelony

GG:56169930
    Edytowane przez Gość

ezgif-5-bc0658afea4c.gif

• Imię oraz wiek:  Filip, 16 lat
  • Ilość wolnego czasu:  dużo
  • Dlaczego właśnie Ty?:  dojrzały, aktywny, zna się w dość wysokim stopniu na tematyce poświęconej forum, chętny pomocy użytkownikom,  wiele razy moderowałem IPB, myślę że z nową wersją również nie będzie problemu - idealny kandydat na moderatora
  • Kontakt:  GG/Steam/PW

• Imię oraz wiek:  Kamil, 17 lat.
  • Ilość wolnego czasu:  W wolne dni mam go na prawdę sporo, jednakże w ciągu zwykłego tygodnia mniej, ale co dzień min. 3h.
  • Dlaczego właśnie Ty?:  Może dlatego, że jestem osobą odpowiedzialną, której można zaufać. Co prawda na forum jestem nie długo, ale znalazłem swoje miejsce na dłużej. Chcę pomagać administracji, ułatwić Waszą pracę. Błędów językowych, stylistycznych nie zdarza mi się popełniać, ortograficznych również. Jestem osobą kreatywną, która ma świetną wyobraźnię. Na pewno postaram się ożywić to forum
  • Kontakt: creskgraphics@interia.pl

GG: 20025539

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Nie mogliśmy się zdecydować na konkretną osobę dlatego wybraliśmy dwie osoby, które zostały przyjęte na[color=#00FF00] okres próbny, który wynosi 2 tygodnie
    . Przez ten czas będziemy bacznie przyglądać się im poczynaniom, a potem zadecydujemy, kto z nami zostanie.

Serdecznie gratulujemy <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://spacecms.eu/profile/699-cinq/?do=hovercard" data-mentionid="699" href="https://grafinity.pl/profile/699-cinq/">@Cinq.</a> oraz <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://spacecms.eu/profile/686-avenue/?do=hovercard" data-mentionid="686" href="https://grafinity.pl/profile/686-avenue/">@Avenue</a>! 

Bardzo dziękuję za zaufanie, należycie będę wywiązywał się z powierzonych mi obowiązków. 

Gratulacje <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="http://spacecms.eu/profile/686-avenue/?do=hovercard" data-mentionid="686" href="https://grafinity.pl/profile/686-avenue/">@Avenue</a>

Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.