Skocz do zawartości

PLAKAT MECZU PIŁKARSKIEGO

mateeee_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Plakat 

Tematyka: Piłka nożna

Dodatkowe informacje: Chciałbym aby plakat był estetyczny i łatwo edytowalny, ponieważ będzie wykorzystywany na cały sezon, w załączniku przedstawię przykładowe prace, które bardzo mi się podobają i liczę na zbliżoną koncepcje. Co najważniejsze to chciałbym aby miejsca na herb wyglądały bardzo podobnie do tych, które załączę. Podstawową wiedzę w zakresie funkcjonowania ps posiadam więc problemu z wklejeniem herbu drużyny przeciwnej i dodanie napisu nie będzie ! :P Nazwa naszej drużyny to WKS Wilczyce i chciałbym żeby nasza nazwa i logo były na plakacie na stałe, logo również zamieszczę poniżej. Jak będą jakieś pytania to zapraszam do kontaktu 

Kwota wynagrodzenia: 10-30 zł

Sposób wynagrodzenia: przelew 

Termin wykonania: maksymalny czas to środa 29 sierpnia

Kontakt: email : mazurek.mateusz11@gmail.com 

Wilczyce logo psd.psd

facebook_background_image_pp_wigry_f2ac9624092a701ba424ec7f430670ea.jpg

ekran_16x9_leczna_647711759b71b282b7c6c799f4358a62.jpg

plakat.jpg

@Derox To nie jest to czego oczekuje
 @Kris  Dosyć ciekawe ale poczekamy na inne prace
 @KOIAM Super pomysł aczkolwiek widziałbym kilka zmian, obecnie nie prowadzimy sprzedaży biletów na nasze mecze ! :P 

EDIT: Do wszystkich podejmujących wyzwanie - Prosiłbym jeszcze o umieszczenie na plakacie logo naszych partnerów/sponsorów. 

39943077_1098809210285715_7413747382694707200_n.png

• Haha 1

Mam pytanie, gdzie takowy plakat będzie umieszczany? Bo jeżeli na jakiś social media (np. fanpage, instagram) to można nieco inaczej to zrobić, a jeżeli będzie do druku to trzeba będzie ograniczyć się do niektórych palet kolorów i dostosować projekt do druku.

Pozdrawiam,
Marcin.

Proszę zatem poczekać jeszcze na moją propozycję. Dzisiaj postaram się ją dodać.

Pozdrawiam,
Marcin.

// EDYIT 2018-08-29 | 20:27

Przesyłam moją propozycję w dwóch wersach kolorystycznych:

version 1 (proszę kliknąć by zobaczyć dobrą jakość)
DbZPfv8.jpg

version 2 (proszę kliknąć by zobaczyć dobrą jakość)

Zen9NGy.jpg

Pozdrawiam,
Marcin.

Edytowane przez tiup

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.