Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane IPS vs TN oraz fotele gamingowe


tlen
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Rafał,

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro planuję kupić peceta (o tym już w innym wątku), to myślę też o monitorze. Macie IPS'y? Od paru dobrych lat mam zwykły monitor TN i w sumie jestem zadowolony z kolorów.. może dlatego że z innymi nie miałem styczności (wcześniej był tylko CRT). Pecet ma być również do gier więc kuszą mnie 144hz'owe monitory, ale połączenie IPS i 144hz kosztuje całkiem sporo, co sugeruje że nie można mieć wszystkiego ? Będę musiał wybrać jedno albo po prostu zostanę przy swoim aktualnym sprzęcie.. zabierzcie głos!

Przy okazji możecie się też wypowiedzieć na temat foteli. Od paru dobrych lat siedzę na krześle, właściwie mam wrażenie że na kamieniu. 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
 dobre to to czy niedobre? Fajnie by było się schować w takim ;3

Edytowane przez bananowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Rozwiązanie

Wiesz jakiego byś nie miał fotelu to po jakimś czasie z każdym będzie to samo ? 

Aaa czy chcesz wydawać prawie tysiaka na fotel to już twoja sprawa XD 

 

Też mam monitorek TN i nie narzekam ? 

Ważne, żeby miał szybciutki czas reakcji  Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Artykuł sugeruje że czas reakcji na poziomie 1ms nie ma znaczenia, więc przyjmując treść za prawdę nawet 5ms byłoby ok.

Co do siedziska to hajs to jedyne co mnie zastanawia... ale kto bogatemu zabroni xd na pewno musi mieć regulowane podłokietniki (mam wysuwaną deskę pod biurkiem), no i podoba mi się opcja odchylania siedzienia, nigdy takiego bajeru nie miałem u siebie ? aa no i wygoda - to oczywiście najważniejsze. Jeśli jest wart swojej ceny to czemu nie. Dlatego proszę o sugestie.

dzięki Rafciu za odzew!

Edytowane przez bananowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.